Sajnos szalmonellával, fekszik korházban a 3 éves kislányom a nyersen felszolgált hús miatt!

Gyros Terasz - Pólus Center BudapestGyros Terasz - Pólus Center Budapest a térképen

Szörnyű 2022. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2022. május 17.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Ennyire minősthetetlen helyen még nem jártunk!

Indorító ,mócsingos nem jól átsütött hús ,ami miatt a kislányom infúzión fekszik kórházba ,szalmonella fertőzéssel. 2 nagyobb gyemeknél hasmenés ,hányinger láz jelentkezik egyenlőre !
Amint meg lesznek a hivatlos papírok megtesszük a megfelelő lépéseket.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Szörnyű
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű

Gyros Terasz - Pólus Center további értékelései

2023.11.15barátokkal
Maximálisan elégedett vagyok mindennel. Az étel nagyon finom volt a kiszolgálás kedves és udvarias. Elégedett voltam az étel mennyiségével minőségével.
2023.11.13gyerekekkel
A pita valami eszméletlenül finom ráadásul az adag is tökéletes az üditőből is jó sok a válszték, nagyon finom mindenkinek ajánlom. A kiszolgálás is nagyin jó!!!
2022.03.29egyedül
Elvitelre kértem egy gyrost pitában.A hölgy épp a pattanásait vakarta mielőtt megfogta csupasz kézzel a pitát. Mivel elfordul ezert nem látni miből tesz az ételbe. A hús üveges,kemény és száraz volt,azaz előző napprol maradt. Ezt még tetézte hogy egy nagyon rossz íz és szag járt hozzá. 1600...
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Irány a Balaton
Irány a Balaton