Gyros Terasz - Pólus Center Budapest

05.15-10.14.
Holiday Resorts Balatonszárszó

Gyros Terasz - Pólus Center Budapest vélemények

Kiváló 2023. november 15.barátokkal járt itt
Maximálisan elégedett vagyok mindennel. Az étel nagyon finom volt a kiszolgálás kedves és udvarias. Elégedett voltam az étel mennyiségével minőségével.
Kiváló 2023. november 13.gyerekekkel járt itt
A pita valami eszméletlenül finom ráadásul az adag is tökéletes az üditőből is jó sok a válszték, nagyon finom mindenkinek ajánlom. A kiszolgálás is nagyin jó!!!
Szörnyű 2022. május 17.gyerekekkel járt itt
Ennyire minősthetetlen helyen még nem jártunk!

Indorító ,mócsingos nem jól átsütött hús ,ami miatt a kislányom infúzión fekszik kórházba ,szalmonella fertőzéssel. 2 nagyobb gyemeknél hasmenés ,hányinger láz jelentkezik egyenlőre !
Amint meg lesznek a hivatlos papírok megtesszük a megfelelő lépéseket.
Szörnyű 2022. március 29.egyedül járt itt
Elvitelre kértem egy gyrost pitában. A hölgy épp a pattanásait vakarta mielőtt megfogta csupasz kézzel a pitát. Mivel elfordul ezert nem látni miből tesz az ételbe. A hús üveges,kemény és száraz volt,azaz előző napprol maradt. Ezt még tetézte hogy egy nagyon rossz íz és szag járt hozzá. 1600 forintért!
Átlagos 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
A Holstein borda bőséges, 2 szelet, 2 tükörtojással 1199, a hozzá való sült krumpli 650. A gyenge műanyag késsel alig lehet vágni. Van Hawaii csirkemell is, szintén 1199. . A párolt rizs száraz,. A kiszolgálás gépies, a tálcák széle össze-vissza töredezett. Ja, és véletlenül sem ajánlották az árban kedvezőbb menüt.
Átlagos 2017. március 4.a párjával járt itt
Az étkezde a Pólus Center bevásárlóközpont kajáldacentrumában található. Mi kizárólag akkor megyünk ide, ha gyrost ennénk, ez jó, átlagos, olyan semmi különleges, de ha éhes az ember jól esik gyros. Sajnos a többi ételük (nincs valami sok) már ránézésre sem fogott meg. Feleségem bepróbálkozott egyszer valami halétellel, megbánta.
Átlagos 2017. január 9.egyedül járt itt
A Gyrosz terasz nevű hely kirakatában azt nézegettem, hogy mégis mi lenne az, ami igazán csábítana. Gyroszra nem volt gusztusom, pedig úgy általában kedvelem ezt az ételt, a többi fogás sem volt nagyon vonzó. Viszont a „spárgás tengeri hal” jól szólt.
Gyros Terasz - Pólus Center Budapest - Külső képGyros Terasz - Pólus Center Budapest - Étel/italGyros Terasz - Pólus Center Budapest - EgyébGyros Terasz - Pólus Center Budapest - EgyébGyros Terasz - Pólus Center Budapest - Külső kép