Kiváló gofri Abádszalókról

Habos Gofri BudapestHabos Gofri Budapest a térképen

2016. januárban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2016. január 31.
Itt ettem eddig a legfinomabb gofritésztát, amelynek a receptje titkos, bár az alapja módosított palacsintatészta, de valamivel még meg lett bolondítva. Sokkal könnyebb, puhább, egyáltalán nem ragacsos és nem is piskótaszerű, egyszóval tökéletes. Az apró büfében egyszerre 4 db gofrit tudnak sütni, amelyre csúcsforgalomban szükség is van. A környék egyetemistái, lakói és irodistái körében is népszerű kis hely, ahol leülni nem lehet, csak a rácsok előtti pultoknál lehet "talponállózni". Az elvitelesekre praktikus, a gofri méretével egyező és magasított dobozzal gondoltak, amelyben a feltétek nem nyomódnak össze.
1 adag gofri alap 100 Ft-ba kerülnek, majd a feltétek tételenként vannak árazva, általában 100-200 Ft-ért, azaz egy átlagos gofri 2 feltéttel 300-400 Ft-ba kerül, ami nem rossz ár-érték arány. Nekem a csokis-banános a kedvencem, de a csokihabos is szuper.
A kiszolgálás leginkább semmilyen, gépies, kommunikációmentes, de legalább gyors.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Habos Gofri Budapest - EgyébHabos Gofri Budapest - Étlap/itallapHabos Gofri Budapest - Étel/italHabos Gofri Budapest - EgyébHabos Gofri Budapest - Külső kép

Habos Gofri további értékelései

2021.10.24gyerekekkel
Ez a legjobb goffri,mióta a Velencei nincs. A legfinomabb goffritésztát itt sütik,szóval teljesen mindegy mit teszel rá,mert mindig finom. Ropogós és friss.Maradjatok ilyenek és senki kedvéért ne változtassatok.
2017.06.21egyedül
Kedves Kolléganőm javaslatára zarándokoltam el erre a helyre, és már biztos visszajáró leszek. A gofri nagyon finom volt, és rengeteg variáció van a feltétekre. A kiszolgálás is gyors volt és jóhangulatú, és nagyon kedvező az ár is. Kifejezetten strand hangulata volt. És a málnahabot egy másik...
Ensana Thermal Hévíz - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással