A retró miért egyenlő a silányággal és a kosszal?

HamBika-BurgerPoint BudapestHamBika-BurgerPoint Budapest a térképen

Gyenge 2021. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2021. július 11.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Több ismerős ajánlása alapján ugrottunk be ide enni, de a magam részéről nem osztom a lelkesedést. Az Árpád híd budai hídfőjétől lekanyarodva pár száz méterre található gyorsbüfé, közvetlenül a forgalmas főút mellett.
Parkolni a szomszédos lakótelep házai között lehet.
A rendelés a kioszk ablakában történik, majd "kikiabálásos" módszerrel tudatják, ha elkészült az étel. A kiszolgálás gépies, monoton, érezhető volt, hogy nem lehet nekik túl kellemes és lelkesítő szombaton délidőben 45 fokban sütögetni egy pléhdobozban.
A két fő termékcsoport, ami kínálnak, a hamburger és a melegszendvics, mindkettő retró módra.
Ezek mellé mirelit sült krumplit, hagymakarikát kínálnák.
Furcsa volt, de egyáltalán nem tartanak italt, üdítőt, ezt a szomszédos dohányboltból vagy az ABC-ből lehet beszerezni.
Vagy 10-12 percet kellett várakozni, igaz, voltak előttünk más vásárlók is. A kioszk elé odatűz a nap, nincs árnyék. A büfé mellett egy kis beülőben 4 asztalnál lehet helyben enni, itt van egy napernyő az emberek feje fölött.
Az asztalokat nem takarítják, de az alatta lévő talajt sem. Nem részletezem, hogy milyen volt az a zsebkendő, amivel én takarítottam le az asztalunkat, ami ragacsos, koszos volt előtte. Félreértés ne essék, nem tartom magam különösebben rendmániákusnak vagy tisztaság-megszállottnak, de az itteni állapotok már nekem is tűrhetetlenek voltak. A meleg szendvics 550 Ft volt, én húsosat kértem, mert szerintem az a legretróbb, a ketchup valami nagyon gagyi bolti ARO vagy efféle, még színre is halovány. Ezt utólag kellett külön kérni, mert lemaradt. A steak hasábburgonyán alig volt fűszer, fűrészporos hatású volt. A retro burger látszólag nagy, kiadós adag, de valójában a buci volt csak a nagy, benne a hús kisebb, mint egy junior szendvicsben, és az egyéb töltelékek is karcsúak. Háát, nekem összességében ez csalódás volt. Összesen ez így 2800 Ft volt, ital nélkül. Nem ajánlom.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Szörnyű
HamBika-BurgerPoint Budapest - Külső képHamBika-BurgerPoint Budapest - Külső képHamBika-BurgerPoint Budapest - Külső képHamBika-BurgerPoint Budapest - EgyébHamBika-BurgerPoint Budapest - Külső képHamBika-BurgerPoint Budapest - Külső képHamBika-BurgerPoint Budapest - Külső képHamBika-BurgerPoint Budapest - EgyébHamBika-BurgerPoint Budapest - Étel/italHamBika-BurgerPoint Budapest - Étel/italHamBika-BurgerPoint Budapest - Étel/italHamBika-BurgerPoint Budapest - Étel/italHamBika-BurgerPoint Budapest - Külső kép
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen