Hang Bubble Tea Budapest

Igali lazítás fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Hang Bubble Tea Budapest vélemények

Kiváló 2022. július 11.a párjával járt itt
A hely nagyon furcsa volt első látásra de tiszta és rendezett. Itt ettem az eddigi legfinomabb vietnami Banh Mi szendvicset (remélem jól írtam). Mindent lehetett kapni és jó árban is, meglepő, hogy van még a belváros szívében olyan hely ahol nem akarnak lehúzni :D
Nagyon kedves volt a kiszolgálás is, megkóstoltam a tejes teájukat, szerintem tökéletes volt. Adagra, árra is.
Gyenge 2022. január 26.egyedül járt itt
Érdekes fúziós kísérletnek voltam tanúja az Irányi utcában. Nem ide indultam, hanem az indiai étterembe a közelben, de nem voltak nyitva, és útközben megláttam ezt a kínai vagy vietnámi (? , nem derült ki) képződményt, amiről nem is tudtam eldönteni, hogy mi a fő profilja, mert itt mindent IS lehet kapni.
Hang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - EgyébHang Bubble Tea Budapest - Egyéb