Remek borok egy kopott kocsmában

Happy Drink Bar BudapestHappy Drink Bar Budapest a térképen

2015. januárban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2015. november 25.
A Happy Drink Bar emlékezetem szerint már húsz éve is működött s kívülről ugyanúgy nézett ki, mint most. Kopottas, lepukkant kocsmát sugall a külső. Belülről sem kaszinó.
Meglepetés akkor ér, amikor megnézi az ember az 1 liter sört 480 forintért kínáló (no jó, lehet, hogy ez happy hour volt, de minket nem érdekel, ki iszik egy litert, amikor az a cél, hogy legalább húsz helyre eljusson?) kocsmában van egy tucatnyi remek bor olyan termelőktől, mint Miklós Csabi vagy Bolyki Jani. Mert, hogy van Gere, Nyakas, Frittman, azt megszoktuk. De ezek a remek második vonalbeli kistermelők már nincsenek ott minden második pesti kocsmában. Erről egyébként Zwack Izabella „tehet”, akinek a borválogatásából szemezgettek a Happy drink bár tulajdonosai.
Ittunk egy-egy deci bort és nagyon jól éreztük magunkat. Jó eséllyel jövünk még.
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Happy Drink Bar Budapest - Étlap/itallapHappy Drink Bar Budapest - Külső képHappy Drink Bar Budapest - EgyébHappy Drink Bar Budapest - BelsőHappy Drink Bar Budapest - Étlap/itallapHappy Drink Bar Budapest - Étlap/itallap
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel