Ez a panda mást mutat

Happy Panda - Vas utca BudapestHappy Panda - Vas utca Budapest a térképen

2020. márciusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. október 24.
Kínai street food bisztró a Vas utcában, az SZFE épületével szemben. Tüntetésügyileg még nyugodt időkben, járványügyileg már az 1. hullám idején jártam itt enni. Ebből kifolyólag a személyzet már maszkot viselt a kiszolgálás során. Családi vállalkozásnak tűnik, a középkorú kínai pár férfi tagja a szakács, az asszony a vendégek kiszolgálását végzi, beleértve a kasszázást is. Nem nagyon tudnak magyarul.
A Budapesten megszokott pultban készen álló, szójás egyenszószos, egyenízű kínai büfés ételekhez képest a Vidám Panda egy más minőséget, magasabb színvonalat, jobb ételeket képvisel. A kínaiak egyik közkedvelt étele a palacsinta, amelynek elkészítését az üvegpult mögött magam is nyomon követhettem. Sós ízben, tojással, zöldségekkel, húsos vagy rákos töltelékkel készül, inkább a kenyérlángoshoz tudnám hasonlítani (1190 Ft extrák nélkül, négyrét hajtogatva kell enni, mint egy szendvicset).
Különleges salátákat is találunk az étlapon, például tengeri moszat saltát, paradicsomos szójás tojássalátát, amelyek egytálételnek, előételnek önmagukban is beillenek, mert elég tartalmasak és az adag sem kicsi. Persze a kínai étkezés tradícióit követve érdemes minél többféle ételt kipróbálni.
Ettem pikáns-csípős húsfalatokat dobozban, valamint egy hideg édes-fűszeres tésztasalátát zöldségekkel. Kértem mellé egy palackozott mangó italt is.
A galériaszinten van vagy 10 asztal, szépen kialakított, tiszta, rendezett. A mosdó meglepően tiszta és kulturált volt. Egyetlen probléma, nagyon hideg volt.
Drágább, mint a szokványos kínai büfék.
Kiszolgálás:Átlagos
Happy Panda - Vas utca Budapest - Külső képHappy Panda - Vas utca Budapest - Étlap/itallapHappy Panda - Vas utca Budapest - Étlap/itallapHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - EgyébHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - EgyébHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - MosdóHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - MosdóHappy Panda - Vas utca Budapest - BelsőHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/italHappy Panda - Vas utca Budapest - Étel/ital

Happy Panda - Vas utca további értékelései

2020.09.02egyedül
Éppen zajlik a történelem a túloldalon a Vas utcában, az egyetemet elfoglalták a hallgatók, én meg egy szusszanásnyi szünetben átsétálok enni valamit a másik oldalra. Na végre egy nem szokványos kínai büfé! Nem úgy vagy, hogy csak rábökdösöl az unalomig ismert tésztára, rizsre, kacsa- csirke- és...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.30-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Avar Hotel Mátrafüred - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.01-ig