Három Holló Budapest

Három Holló Budapest
Három Holló BudapestHárom Holló Budapest
Három Holló BudapestHárom Holló Budapest

Három Holló Budapest bemutatkozása

A Három Holló 2017-ben nyitotta meg kapuit Ady Endre 140. születésnapján. A nevét Ady Endre Opera melletti kocsmájáról kapta, ahol a költő szívesen töltötte idejét, borozott, vagy éppen verseket írt. Esténként a hely a különböző koncerteké, előadásoké, beszélgetéseké és kiállításmegnyitóké.

Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2025.01.01-ig
Royal Club Hotel Visegrád

Három Holló Budapest vélemények

2022. április 6.egyedül járt itt
A hely kívülről továbbra is nagyon vonzó, de egyre erősebben az az érzésem, hogy ez csak az én fejemben alakult ki. Beleképzeltem valamit a helybe, ami valójában nincs benne. Talán a név, a hollók, talán a helyszín a templom mögött, a hely szelleme, fogalmam sincs. . . Szóval tettem egy újabb látogatást, a kiszolgálás egykedvű, mondhatni érdektelen volt és lassú.
Három Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - EgyébHárom Holló Budapest - Külső képHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - Étlap/itallapHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - Külső képHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - BelsőHárom Holló Budapest - Étel/italHárom Holló Budapest - Külső kép
Átlagos 2019. december 1.egyedül járt itt
Nehezen becserkészhető hely a 3 Holló, legalábbis nekem többször is el kellett jönnöm ide, mire végre nyitva találtam őket, de még mindig zavaros. . . Lokáció: 5. kerület, közvetlenül az Erzsébet híd lábánál. A honlapjuk nem informatív és nem is megbízható a nyitva tartás tekintetében.