Fiatalos reggeliző a Ferenc téren

Hinta Brunch BudapestHinta Brunch Budapest a térképen

2023. októberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2024. január 7.
Fiatalos, modern bisztró és kávézó a IX. kerületi Ferenc téren, az elmúlt évben 3 alkalommal jártam már náluk. Van egy másik Hinta egység is, az nagyobb bisztró-pub, szintén a IX. kerületben, ott több étel, konkrétan meleg étel, ebédmenü is elérhető. Ennek egyszerűbb a konyhája, de reggelizőként népszerű.
A Ferenc téri egységük nagyon pici, kicsit szűkös érzés. A benti részben 3 kis asztalka van, illetve jó időben kis teraszuk a bejárat előtt. Mindig van pár süteményük, de a kínálat változó. Fánk, croissant, kakaós csiga. A piték között van cukormentes verzió is, de ezt csak egy alkalommal sikerült elcsípni, a másik két alkalommal sajnos nem volt elérhető. Ezek szerint más vendégek körében is népszerű, szóval lehetne gyakrabban/többet sütni belőle.
Bagel szendvicseket helyben készítenek.
Kávé elvitelre is kérhető, mi is főként emiatt ugrottunk be ide a kollégákkal ebéd után.
Mivel ahogy írtam is, nagyon pici a hely, hétvégén szükséges az előzetes asztalfoglalás.
Középkategóriás árfekvés: az eszpresszó 610 Ft, a cortado 850 Ft, a cappuccino 900 Ft volt.
Hinta Brunch Budapest - Külső képHinta Brunch Budapest - Külső képHinta Brunch Budapest - Külső képHinta Brunch Budapest - Étel/italHinta Brunch Budapest - BelsőHinta Brunch Budapest - Egyéb
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Senior pihenés