Hordós Söröző Budapest

Aura Hotel Balatonfüred
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Hordós Söröző Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Átlagos 2016. szeptember 5.egyedül járt itt
A Hordós söröző-borozó átlagos kocsma a Corvin negyed vonáskörzetében az Üllői úton. Az italválaszték érdektelen, de engem ez annyira nem zavart, mivel volánnál ültem, az pedig fel sem merült bennem, hogy itt netán frissen préselt narancslevet kaphatnék (nyilván nem is tartottak), ami sokszor lekonkurálja az alkoholos italokat is nálam.
Hordós Söröző Budapest - BelsőHordós Söröző Budapest - EgyébHordós Söröző Budapest - BelsőHordós Söröző Budapest - Étel/italHordós Söröző Budapest - BelsőHordós Söröző Budapest - Külső kép