Sajátos hangulatú külvárosi kocsma békebeli árakkal

Hörpintő Söröző BudapestHörpintő Söröző Budapest a térképen

2016. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2016. április 4.
A Hörpintő sörözőben múlattam abbéli frusztrációmat, hogy az Újpesti piacon a lacikonyhás melletti lángosos palacsintás előtt perceket vártam a semmire, míg aztán feladtam és odébbálltam, mivel nem szolgált ki senki. Nem írok ezért külön bejegyzést róluk, mert végső soron ilyesmi előfordulhat, de azért kikívánkozott belőlem.
A hajnali 5-kor nyitó Hörpintővel meg az a helyzet, hogy kívülről nézve messze nem voltam meggyőződve, hogy egyáltalán nyitva van. Amikor a kilincset lenyomtam, akkor sem tudtam, hogy nyílni fog az ajtó vagy sem. Nyílt.
Igazi retro kocsma ez, nyugodt törzsközönséggel, délelőtt fél11 tájban egyik törzstag békésen alszik az asztalon, többiek maguk elé néznek elmerengve, vagy újságot olvasnak netán csendben beszélgetnek. A csapos hölgy is sokat látott már, kissé unott, de nem barátságtalan.
Ittam egy kávét, leírni szinte pirondokom: 130 forint volt, azért a pénzért tejszínnel, cukorral teljesen rendben volt. Jó lett volna kipróbálni valamit a kommersz italaik közül – más nem volt – de volánnál ültem épp. Nekem tetszett ez a hely. Autentikus, békés, retro hangulatot árasztott.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Hörpintő Söröző Budapest - Étel/italHörpintő Söröző Budapest - EgyébHörpintő Söröző Budapest - Külső kép
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - Napi árak félpanziós ellátással
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló