Felejthető ebéd

Hotel Hungaria City Center - Fiáker Étterem BudapestHotel Hungaria City Center - Fiáker Étterem Budapest a térképen

Gyenge 2017. márciusban, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2017. április 20.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Csapatépítő tréningen voltunk a szállodában, ennek részét képezte egy ebéd a hotel éttermében.
Maga az étterem egy bazi nagy hodály, valószínűleg ilyen rendezvényekre lehetnek szakosodva, mert nagyon sok asztalon kitéve különböző cégek neve, valószínűleg ezek munkatársai is a miénkhez hasonló programon tartózkodtak a szállodában.
Az ebéd svédasztalos jellegű volt, felejthető egyenhúsleves, különböző kinézetű, de ugyanolyan ízű sajtfalatkák, TESCO-gazdaságos melegételpult. Nem vagyok nagyon válogatós, de a melegételekből alig tudtam választani (nem a hatalmas választék, hanem annak hiánya miatt), végül valami rántott csirkecombot ettem krumplival.
Kiszolgálásról nem lehet beszélni, amikor leültünk, mindenki kapott egy üveg valamit, amit kért, aztán többet nem jöttek kínálni, biztos annyi járt.
Nekem leginkább egy kiglancolt menzára emlékeztetett, már annyiban, hogy ilyen ételeket a céges menzán is kapok.
Persze aztán lehet, hogy ez a választék csak a céges rendezvények résztvevőinek szól, aki az utcáról bemegy annak egész más a kínálat és a minőség - sajnos erről nem tudtam meggyőződni, mert amíg ott voltunk (kb. 3/4 órát) az utcáról nem jött be senki (ebédidőben).
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Tisztaság:Átlagos

Hotel Hungaria City Center - Fiáker Étterem további értékelései

2018.09.23csoporttal
Most egy (egyébként igen drága) tanfolyam kapcsán vetődtem ismét a Hotel Hungária éttermébe (és a tanfolyam árában elég húzós árral felszámolták az ebéd árát is, úgyhogy azt gondoltam, ennyiért kapunk egy minőségi ebédet), reménykedve abban, hogy jobb lett a múltkori látogatásom óta. Háááát,...
2017.04.19kollégákkal
Több napos szakmai továbbképzésen vettünk részt, immár többedik alkalommal a Keleti pályaudvar közelében lévő Hungaria City Hotelben. Mivel egész napos a képzés, reggelit, ebédet és nap közbeni frissítőket is kaptunk. A reggelit a tréningterem mögötti külön étkezőrészben helyezték ki részünkre,...
Hotel Eger Park - Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel