Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest
1053 Budapest, Kecskeméti u. 1.

Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Hummusbar - Kecskeméti utca Budapest vélemények

Balatonberény

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 10.
Több mint 2 éve azzal zártam az értékelést, hogy fogunk még ide jönni. Így is tettünk, pár havonta egyszer be szoktunk térni az étterembe. Nemrég megújult az étlap, kicsit drágább lett minden, mint minden más helyen. Megjelent a kínálatban az eddig csak más egységekben kapható jemeni csirkeleves, amit rögtön megkóstoltunk.
Balatonberény

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Az Egyetem tér sarkán található ez a Hummus bar, az ablakokból a Jogi Kar épületére és a térre remek kilátás nyílik. Egyik téli este eljöttünk kipróbálni, miután felfedeztem, hogy húsos ételek is vannak. Mindketten hummus tálat ettünk, feleségem csirkemelleset ,én darált húsosat marha és bárány húsból.

Balatoni_Bea TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
Este nyolc után is szívesen láttak, volt minden az étlapon. A kiszolgálás kedves. Kaptunk üdvözlő menta teát is a vendégszeretet jeleként. A kuszkusz leves nagyon finom, sok zöldséggel, ízesen készült.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Barátom a tegnapi nap folyamán szolidaritásból elkísért kecskeméti utcai éttermükbe. Nekem nagy kedvencem a hely, sok minden köt oda, évek óta lelkesen jártunk már oda családdal, barátnőkkel. Mint mondtam, az én kedvemért választottuk a helyet. Nem először jártunk már itt, körülbelül egy hónapja napközben itt ebédeltünk, tegnap pedig este fél nyolckor érkezünk meg a teraszra.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.800 - 37.120,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.06.30.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 18.650,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és romantikus bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal vagy kezeléssel, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2020.12.20.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.07. - 2021.04.07.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Húsvéti rövid pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi ár 2 vagy több főre