ZigZag: Laffa Falafel és Kuszkusz leves - Hummusbar - Október 6. utca Budapest

Hummusbar - Október 6. utca Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Laffa Falafel és Kuszkusz leves

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 27. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az átépítés és felújítás előtt jártam már itt, akkor sem maradéktalanul pozitív élményekkel távoztam, de azért annyira nem is volt rossz, hogy ne kaphattak volna tőlem egy második esélyt. Meglepően népszerű étterem, vegyesen magyar és külföldi vendégekkel, főleg a fiatalabb korosztályból. Az étlap nehezen áttekinthető, nem könnyű eligazodni benne, ha valaki nem specialista az arab ételekben. Nemcsak vegetáriánus ételeket kínálnak, hanem húsokat is. A felszolgáló rábeszélésének engedve nem pitát, hanem falafelt választottam, valamint a napi levest, ami aznap kuszkusz leves volt, ilyet még úgysem próbáltam. A leves, bár csészényi, de tele volt rakva. A sárgarépa nagyon kellemes állagú és ízű volt. A kuszkusz kissé íztelen, lehetett volna bátrabban fűszerezni. A laffa egyértelmű tévedés, de legalább tudom, hogy a jövőben mit NE egyek. Túl vastag, zsíros, élesztős mellékízű tészta, ami mindennek elnyomja az ízét. A benne lévő összesen 4 db falafel golyót és a kevéske salátát villával kiszedegettem az összegöngyölt tésztából. Egyáltalán nem laktam jól vele.
A kiszolgáló személyzettel kapcsolatosan az volt az érzésem, mintha egyáltalán nem rendelkeznének vendéglátós végzettséggel és múlttal, egyáltalán nem tűntek (szak)képzettnek. Alapvetően a jószándékukkal nem volt baj, de ez a szakma azért nem annyiból áll, hogy rámosolygunk-e a vendégre vagy sem, persze ez is hozzá tartozik, de nem elegendő közel sem.
Összesen 1340 Ft-ot fizettem, szervízdíj nincs, erre hatalmas betűkkel fel is hívják a figyelmet a számlán. A mosdó tisztasága nem makulátlan és túl hideg van.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni ZigZag felhasználót?    Igen

1051 Budapest
Október 6. u. 19.

2020. május 31.
A munkahelyem közelében fekszik az étterem, egyik nap elmentem kipróbálni ebédre, a járvány után a teraszon már lehetett enni. A kiszolgálás gyors és pontos volt, az étel hamar elkészült. Más egységekből már ismertem a választékot, Jeruzsálem mix humusz tálat ettem, amihez most nem pitát, hanem...