PZsu: Egy kis segítég elkelt volna - Hummusbar - Október 6. utca Budapest

Hummusbar - Október 6. utca Budapest értékelése

Egy kis segítég elkelt volna

2017. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 3 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A hely a környéken dolgozók között láthatóan igen népszerű, ebédidőben teltház volt, elsősorban fiatalabbak látogatják.
Vega ismerősömmel tévedtünk be, de az arab konyhában egyikünk sem volt jártas.
Sajnos, hiába mondtuk a felszolgáló fiú "miben segíthetek" rutin kérésére, hogy nekünk csak segíteni tud, nem lettünk okosabbak az étlap láttán.
Így tanácstalanul, de gyorsan választottunk valami egyszerűnek tűnőt, az előételszerűk közül. Nem bántuk meg a választást, de a segítség hiányzott, nem volt a felszolgálás professzionális.

Ennyire tetszett: Átlagos

Szeretnéd követni PZsu felhasználót?    Igen

1051 Budapest
Október 6. u. 19.

2020. május 31.
A munkahelyem közelében fekszik az étterem, egyik nap elmentem kipróbálni ebédre, a járvány után a teraszon már lehetett enni. A kiszolgálás gyors és pontos volt, az étel hamar elkészült. Más egységekből már ismertem a választékot, Jeruzsálem mix humusz tálat ettem, amihez most nem pitát, hanem...