Due Fratelli Italian Restaurant and Pizzeria Budapest

4,2
étterem, pizzéria
Due Fratelli Italian Restaurant and Pizzeria Budapest
Due Fratelli Italian Restaurant and Pizzeria BudapestDue Fratelli Italian Restaurant and Pizzeria Budapest

Hotel Residence Siófok - Pünkösd
2024.09.30-ig
Boni Családi Wellness Hotel Zalakaros

Due Fratelli Italian Restaurant and Pizzeria Budapest vélemények

Szörnyű 2021. november 15.egyedül járt itt
Tiramisut rendeltem, de annak íze inkább kókuszgolyóhoz volt hasonlítható. Borzasztó! Ráadásul labda formájú. NEM AJÁNLOM, SEMMI KÖZE AZ IGAZI OLASZ TIRAMISUHOZ!
Kiváló 2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Kellemes, családias étterem, finom, változatos olasz ételekkel, udvarias kiszolgálással. És ami az elsődleges szempont(a lisztérzékeny kisfiam miatt), hogy gluténmentes pizza is kapható! Az italok viszont aránytalanul drágák, ezért nem ittunk csak a kisfiam ivott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2015. július 25.barátokkal járt itt
Az étterem/pizzéria a Margit krt. közelében található; belső helyiséggel és külső terasszal is rendelkezik. Ezek ugyan nem túl nagyok, de hangulatosan berendezettek. Az étlap választéka bőséges, elsősorban olaszos ételeket kínálnak. Mind a barátnőm, mind az általam rendelt ételek nagyon ízletesek, frissek, finomak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. május 17.a párjával járt itt
Igazi hamisítatlan olasz ízek egy apró kis pizzériában, a Mechwart ligettől, vagy a Széna tértől 5 percre. Ha csak rájuk gondolok, elmosolyodom. Istenien főznek és nagyon-nagyon kedves és figyelmes a kiszolgálás.
Az egész étterem nagyon picike, és általában kell egy kis szerencse az üres asztalhoz :-)
csodálkozom, hogy más még nem írt róluk,mert zseniálisak. Szeretettel ajánlom mindenkinek.