Piros-fehér kockás olasz

Il Buco Pizza & Pasta BudapestIl Buco Pizza & Pasta Budapest a térképen

Átlagos 2020. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. szeptember 26.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Egyszerű, viszonylag kis alapterületű olasz étterem a Király utcában, a Liszt Ferenc tér, Zeneakadémia közelében. 12-16 óra között kínálnak 2 fogásos ebédmenüt, elég kedvező árfekvésben, 1090 Ft-ért. A menü naponta változik, fix 2 fogás: leves + főétel vagy főétel + desszert. Ottjártamkor paradicsomos spagetti és tiramisu, ezért is mentem be.
A konyha nem autentikus, az alapanyagok olcsóak, egyszerűek, az ételek színvonala menzás-kifőzdés jellegű. Viszont mindezt kulturált körülmények között, piros-fehér kockás abroszos, terített asztalnál, pincér által felszolgálva kapja az ember.
A normál étlap pizza és tészta hangsúlyos, de vannak tenger gyümölcsei és tengeri halas fogások is.
Kértem a menü mellé egy kis üveges Cola light-ot (490 Ft), így összességében valamivel 1500 Ft felett költöttem az ebédre. A tészta túlfőtt, bolti, a paradicsomos-darált húsos szósz jellegtelen. Zónaadag.
A tiramisu szintén feledhető, valószínűleg mascarpone pótlékkal/helyettesítővel készült.
A pincér velem normális és udvarias volt, azonban nem tudtam nem észrevenni, hogy a mellettem lévő asztalnál ülő külföldi lánycsapatot kibeszélték, méghozzá nem igazán pozitív felhangokkal.
Az emeleten lévő mosdót takarító szertárként is használja a személyzet.
Összességében egyszeri kipróbálásra való helyként ítélem meg, nekem nem jött be.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Il Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Külső képIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Külső képIl Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Étel/italIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Étel/italIl Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Étel/italIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Étel/italIl Buco Pizza & Pasta Budapest - BelsőIl Buco Pizza & Pasta Budapest - MosdóIl Buco Pizza & Pasta Budapest - MosdóIl Buco Pizza & Pasta Budapest - Belső
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás