Gyors ebéd

Il Treno Expressz - Arena Mall BudapestIl Treno Expressz - Arena Mall Budapest a térképen

2014. októberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2014. október 8.
Budapesten úgy alakult a napunk,hogy a vonatunk indulásáig 3 óránk volt,így a Keleti pályaudvar melletti Aréna plázát választottuk,hogy a nem túl barátságos időben eltöltsük ezt az időt. Mivel épp ebédidő volt,megnéztük a kínálatot és mivel gyermekem nagy spagetti rajongó,az Il Treno-nál kötöttünk ki. Gyermekem Bolognai spagettit kért,én pedig füstölt sajtos csirkés pennét. A Bolognai tulajdonképpen átlagos volt,a Füsti fantázianevű tészta tejszínes szószát brokkoli és kukorica is gazdagította. Én mindenképpen pozitívumként értékelem,hogy a tésztát - amelyet gondosan lemérnek minden egyes alkalommal,adagonként - átforrósítják,a szósszal és a többi alapanyaggal forró wokban készítik. Ami negatívum,hogy valószínűleg új volt még a kolléga és eléggé ügyetlen-tanácstalan volt,ami nem lett volna baj (én azt vallom,hogy mindenkinek el kell kezdenie valahol), sokkal inkább bajnak tekintettem,hogy a "tapasztalt" kolléganő hangot adott az új kolléga "bénázásának",ami szerintem a fogyasztók előtt semmiképp sem sportszerű,az étkeztetésben nincs helye morc "durrogásnak" - szerintem. Valamint a déli sok vendéghez képest talán kicsi a "készítő-tér",kevés a személyzet.
Összességében az ár-érték arány helyén volt véleményem szerint,a tészták olyan adagban készültek,amelyektől jól lehetett lakni és amint már említettem,elég sokan választották a helyet délidőben,valószínűleg korábbi jó tapasztalataik alapján.
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Il Treno Expressz - Arena Mall további értékelései

2022.10.05a párjával
Az adagok rendkívül kicsik, az árak magasak. Nagyon csalódott vagyok és atverve erzem magam.Az egyik legrosszabb választás az Arenan belül.
2020.07.05a párjával
Nagyon finom és bőséges adag tésztát kaptunk. A személyzet picit unott és kedvetlen de az életek nagyon finomak
2019.02.03családjával
Testvérem javaslatára ettünk egyet, mondván gyorsan bekapunk valami finom olaszos ételt, majd mehetünk is dolgunkra. Sajnos ahogy egyre több és jó helyen megfordulunk, az ilyen gyors kifőzdék látványa már elveszi az étvágyamat is. Elég sok "kifőzde" közül lehet választani az Aréna plázában, ezért...
Silver Hotel Hajdúszoboszló - Nyári Silver Napok
Nyári Silver Napok