Tiramisu igen, pizza nem

Il Treno Expressz - Múzeum körút BudapestIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest a térképen

Átlagos 2017. decemberben, kollégákkal járt ittÉrtékelt: 2017. december 28.
A megújult Il Treno hálózat egysége a Kálvin téren, amely több éve itt működik, bár a felújítás alatt egy időre bezártak. A pizza szelet drágább, mint az aluljáróban, itt 450 Ft és azt kell mondjam, hogy annál nem jobb szerintem egy fokkal sem. Vékony, nyúlós, nem ropogós, olcsó feltétekkel. A tésztákat frissen készítik, 14 féle választható, 890-1190 Ft egy adag, ami elég kiadós, normális méretű adag. A bolognai mártás kevéssé sikerült, viszont a Reggino (csirkehúsos, pesto-s) egész jól sikerült. Kínálnak még grill ételeket (1300 Ft körül) és salátákat (kb. 1000 Ft-ért, némelyik kicsit olcsóbb) is, bár ez utóbbiak választéka ottjártunkkor meglehetősen le volt fosztva. Itt is van ugyanolyan gyerekmenü és pizzamenü, mint amit az Europarkban már kipróbáltunk a gyerekekkel.
Bár az étlapon és a feliratokon sem szerepelt sehol, de kapható tiramisu is náluk, 550 Ft egy adag, ami szintén rendben volt. Nem kiemelkedő, de megjárja és elég nagy adag. Akkor is műanyag dobozban adják, ha helyben kéri az ember. Műanyag evőeszközök vannak csak.
A pultnál kell rendelni és fizetni. A pulttal szemben lenn bárszékek vannak, az emeleten "rendes" asztalok és székek is.
A WC borzasztó állapotú, lepukkant, büdös, leamortizált, ráadásul takarítócuccokat is tárolnak benne.
Egykedvű kiszolgálás. Folyamatosan élénk forgalom.
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Hangulat:Átlagos
Tisztaság:Átlagos
Il Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - BelsőIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - BelsőIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - BelsőIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - BelsőIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Étel/italIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Étel/italIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - BelsőIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Étlap/itallapIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Külső képIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Külső képIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - BelsőIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Külső képIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest - Külső kép

Il Treno Expressz - Múzeum körút további értékelései

2018.11.03egyedül
Néhány éve erről a helyről egy durva kririkát fogalmaztam. Azóta ujra jártam itt. Rengeteget fejlődtek. Pozitiv irányba. Vékonytésztás ropogos pizza. Igazi mozzarellával és paradicsommal minőségi feltétekkel. Árba kicsit drága se a kiszolgálás és az izek kompenzálnak. Egyik kedvenc helyem lett.
2015.08.17egyedül
Az étel sz.. [moderálva - a szerk.], drága és még a kiszolgálás is rossz a pincérek pofátlanok azt hiszem ezzel mindent elmontam erről az undoritó gusztustalan putriról
2014.08.13a párjával
2014. év elején nyílt meg ez a pizzéria a lakásom alatt, így többször volt alkalmam az olasz ételek kipróbálására. Az étterem a Nemzeti Múzeummal szemben található, az ételek kellemes mediterrán jelleget viselnek. A kiszolgálás udvarias és gyors, az árak belvárosi szinthez képest egészen...
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Senior pihenés az Alpok lábánál