Egy jó spagetti a belvárosban

Il Treno Expressz - Múzeum körút BudapestIl Treno Expressz - Múzeum körút Budapest a térképen

2014. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. augusztus 13.
2014. év elején nyílt meg ez a pizzéria a lakásom alatt, így többször volt alkalmam az olasz ételek kipróbálására. Az étterem a Nemzeti Múzeummal szemben található, az ételek kellemes mediterrán jelleget viselnek. A kiszolgálás udvarias és gyors, az árak belvárosi szinthez képest egészen elfogadhatóak. Az olasz konyhának megfelelően elsősorban a pizzák és tésztafélék ára kedvező. A spagetti kitűnő, jóllakni ezekkel lehet, csirkemellet érdemesebb máshol enni.
Aki 1.000 Ft körüli áron akar egy jó olasz tésztát a belvárosban, ne hagyja ki ezt a helyet.

Il Treno Expressz - Múzeum körút további értékelései

2018.11.03egyedül
Néhány éve erről a helyről egy durva kririkát fogalmaztam. Azóta ujra jártam itt. Rengeteget fejlődtek. Pozitiv irányba. Vékonytésztás ropogos pizza. Igazi mozzarellával és paradicsommal minőségi feltétekkel. Árba kicsit drága se a kiszolgálás és az izek kompenzálnak. Egyik kedvenc helyem lett.
2017.12.28kollégákkal
A megújult Il Treno hálózat egysége a Kálvin téren, amely több éve itt működik, bár a felújítás alatt egy időre bezártak. A pizza szelet drágább, mint az aluljáróban, itt 450 Ft és azt kell mondjam, hogy annál nem jobb szerintem egy fokkal sem. Vékony, nyúlós, nem ropogós, olcsó feltétekkel. A...
2015.08.17egyedül
Az étel sz.. [moderálva - a szerk.], drága és még a kiszolgálás is rossz a pincérek pofátlanok azt hiszem ezzel mindent elmontam erről az undoritó gusztustalan putriról
Hotel Wellamarin Zamárdi - Napi árak
2024.12.30-ig