In Town Hotpot Budapest Budapest

Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Felejthetetlen pillanatok
Felejthetetlen pillanatok
2026.05.11-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

In Town Hotpot Budapest Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 725 városban járt márFelfedező - 2323 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 45014 feltöltött kép
Kiváló 2024. február 5.a párjával járt itt
Rós ha-sána október elején van, az iszlám újéve július 6-án esedékes, mi januárban ünnepeltük a keresztény újévet, a kínai sárkány éve meg most hétvégén köszöntött ránk. Én, mint földlakó, ezeket általában szívesen ünneplem, így hát most is elmentünk sárkánnyal meg oroszlánnal szórakozni a magyar Chinatown-ba.
In Town Hotpot Budapest Budapest - BelsőIn Town Hotpot Budapest Budapest - BelsőIn Town Hotpot Budapest Budapest - EgyébIn Town Hotpot Budapest Budapest - EgyébIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - MosdóIn Town Hotpot Budapest Budapest - MosdóIn Town Hotpot Budapest Budapest - MosdóIn Town Hotpot Budapest Budapest - MosdóIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - BelsőIn Town Hotpot Budapest Budapest - EgyébIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - EgyébIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - BelsőIn Town Hotpot Budapest Budapest - BelsőIn Town Hotpot Budapest Budapest - Étel/italIn Town Hotpot Budapest Budapest - EgyébIn Town Hotpot Budapest Budapest - EgyébIn Town Hotpot Budapest Budapest - Külső kép