Megbízható török éjjel-nappal

Istanbul Kebab - Akácfa utca BudapestIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest a térképen

2018. decemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. december 30.
Központi helyen működő, nagy alapterületű török étterem a Blaha Lujza térnél, éjszakába nyúló hosszú nyitvatartási idővel. Jártam már itt korábban is egyik éjszakai portyánk során, de azt nem sikerült fotókkal dokumentálni. Az étteremnek nyáron kiülős terasza is működik.
A közelmúltban felújították, így a belső tér nem lepusztult egyáltalán (ellentétben jó pár budapesti török étkezdével).
Az étel felhozatal igen széles, a kínálatot az üveg mögötti látványpultban lehet feltérképezni. A klasszikus döner-kebab-falafel-baklava vonalon túlmutatva zöldséges-húsos egytálételek is találhatóak, valamint keleti stílusú saláták. A sült tejberizst is vagy 5 verzióban készítik, az alap ugyanaz, de lehet kérni fahéjjal, lekvárral, kakaóval is. Én egy fahéjas csillaggal díszített rizst kértem elvitelre (550 Ft). Kiadós volt, ízre éppen olyan, amilyen kell.
A személyzet vegyesen magyar és török, kedvesek, barátságosak, elegendő létszámban álltak rendelkezésre.
Legközelebb valamelyik zöldséges ételüket tervezem kipróbálni.
Istanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - EgyébIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - EgyébIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - EgyébIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Külső képIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Külső képIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Étel/italIstanbul Kebab - Akácfa utca Budapest - Külső kép

Istanbul Kebab - Akácfa utca további értékelései

2017.08.14barátokkal
A legfinomabb gyros, a többi étel is jó, friss zöldségekkel, sok hússal, nagy adag jó áron. Mióta felújították sokkal hangulatosabb, bár eddig sem volt semmi gond vele. Annyi a negatívum, hogy mindig iszonyatosan meleg van odabent,főleg télen.
2016.10.24barátokkal
A bulinegyed közepén találjuk ezt a török étkezdét. Berendezésében nekem valamiért a meki jutott eszembe. A földszinten a pultnál várhatod ki a kiszolgáló lány figyelmét, aki mindenre figyel, csak épp a vendégre nem. Aztán, ha mégis kiszolgált, a munkatársánál fizethetsz. Helyet lehet foglalni...
Hotel Laroba Alsóörs - Szilveszter
Szilveszter