Istanbul Kebab - Móricz Zsigmond körtér Budapest

2,4
gyorsétterem, ételbár, streetfood

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
05.31-08.31.
Világos Hotel Balatonvilágos

Istanbul Kebab - Móricz Zsigmond körtér Budapest vélemények

Szörnyű 2021. július 8.egyedül járt itt
Tavaly előtt decemberben jártam itt utoljára akkor sikerült romlott húst felszolgálniuk, két napig voltam rosszul utána. Most magam sem tudom miért de ma éjszaka megint megprobáltam az eredmény ugyanaz. Meg se bírtam enni az egészet, rossz minőségű hús tömény fűszerezéssel elnyomva.

Senkinek sem ajánlom ezt a helyet.
2082
Átlagos 2016. augusztus 29.gyerekekkel járt itt
Azt hiszem, ide senki nem jön el valahonnan enni, csak ha véletlenül erre jár. Persze, nem is akar több lenni ennél ez a hely, egyszerűen egy gyorsbüfé, abszolút közömbös kiszolgálással, abszolút érdektelen kínálattal, se nem jó, se rossz itt semmi, ugyanazokat török/arab stb. izéket kapod, mint bárhol.