Klára1956: Ha nem jössz el, mindketten éhen halunk. - István Tanya Vendéglő Budapest

István Tanya Vendéglő Budapest értékelése

Ha nem jössz el, mindketten éhen halunk.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Az István tanya vendéglő Budafok régi városrészében található, romantikus környezetben, macskaköves, kissé meredek, kanyargós régi utcában. A berendezés nagyon praktikus és kényelmes. A vendéglő falain izléses képek találhatók. Az ételek finomak, választékosak, ötletesek és látványosan vannak elkészítve. Tálalásuk ízléses. A kiszolgálás kitűnő, a pincérek készségesek.

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat:

Szeretnéd követni Klára1956 felhasználót?    Igen

István Tanya Vendéglő Budapest
1221 Budapest
Magdolna u. 24.

2019. augusztus 16.
Köszönettel tartozunk az István Tanya Vendéglő teljes személyzetének, hogy a Mi Nagy Napunkat felejthetetlenné tették 2019.08.03-án. Minden kérésünk megvalósult. A szervezés első pillanatától magukénak érezték mindazt a feladatot ami az esküvői vacsora és az azt követő mulatozás gördülékeny...

2018. augusztus 11.
Voltunk itt már 15 évvel ezelőtt, akkor átlagos volt. Mivel most csupa jókat hallottunk felőle, gondoltuk meggyőződünk róla. És tényleg! Felújított,ízlésesen berendezett vendégtér, kis kertes udvar hozzá Budafok eldugott utcájában. A kiszolgálás kedves, mosollyal teli, udvarias, az étlap...

2018. június 8.
Amikor belépek, már tudják, hogy mit fogok enni és hogyan. Nem először jövünk ide. Gyerekbarát csudijó hely.