István Tanya Vendéglő Budapest
1221 Budapest, Magdolna u. 24.

István Tanya Vendéglő Budapest a térképen

István Tanya Vendéglő Budapest értékelése:

H zárva
K-Szo 12:00-22:00
V 12:00-20:00
vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Stella Artois, Belle-Vue Kriek Belga Meggyessör

István Tanya Vendéglő Budapest bemutatkozása

Szeretettel köszöntjük Önt,

Szeretettel köszöntjük Önt,

Az István Tanya Vendéglő 1999-ben nyitotta meg kapuit, a XXII. kerületben, Budafok szívében a macskaköves Magdolna utca 24 szám alatt. A vendéglőnk, családias hangulatú belső termében 30 főt, fűtött télikertjében 28 főt, nyáron a kellemes-hűvös, "óriás gesztenyefa-árnyas” kerthelyiségében 40 főt tud vendégül látni.

Esküvők, osztálytalálkozók, céges bulik, születésnapok és egyéb rendezvényekre a 60 főt befogadó különtermünket ajánljuk figyelmükbe. 80-250 fős rendezvények lebonyolítását is vállaljuk külső helyszíneinken.

Alapvetően magyaros és nemzetközi ételeinkkel gondoskodunk arról, hogy vendégeink gasztronómiai élménye minden szempontból teljes legyen. A tradicionális magyar ízeket konyhafőnökeink garantálják, kiknek szívügyük a kulináris élmények átadása kedves vendégeink felé.

Állandó étlapunkon kívül szezonálisan, 2 havonta változó havi ajánlatainkból is tudnak választani.

Éttermünk nem dohányzó! (Csak nyáron a kerthelyiségben van lehetőség a dohányzásra!)

Bőséges adagjainkról már említést sem teszünk, hiszen arról már mindenki hallott. Amennyiben személyesen is kíváncsi ajánlatunkra, látogasson el hozzánk, s legyen a vendégünk!

A megszokott ízekkel, finom borokkal, és kedves kiszolgálással várjuk tisztelt régi és új vendégeinket!

Üdvözlettel: Az István Tanya Vendéglő Vezetősége!

P.S. „Ha nem jössz el, mindketten éhen halunk!„ :))

István Tanya Vendéglő Budapest képei

István Tanya Vendéglő Budapest vélemények

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Köszönettel tartozunk az István Tanya Vendéglő teljes személyzetének, hogy a Mi Nagy Napunkat felejthetetlenné tették 2019. 08. 03-án. Minden kérésünk megvalósult. A szervezés első pillanatától magukénak érezték mindazt a feladatot ami az esküvői vacsora és az azt követő mulatozás gördülékeny lebonyolításához elengedhetetlen volt.

maska TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Voltunk itt már 15 évvel ezelőtt, akkor átlagos volt. Mivel most csupa jókat hallottunk felőle, gondoltuk meggyőződünk róla. És tényleg! Felújított,ízlésesen berendezett vendégtér, kis kertes udvar hozzá Budafok eldugott utcájában. A kiszolgálás kedves, mosollyal teli, udvarias, az étlap megfelelő választékú, minden fajta húsból ételek, különleges fogások is vannak.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 8.
Amikor belépek, már tudják, hogy mit fogok enni és hogyan. Nem először jövünk ide. Gyerekbarát csudijó hely.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Nagyon finomat ettünk és nagyon gyorsan kaptunk mindent. A tanuló pincérfiú nagyon kedves és figyelmes volt. Az étlapon nagyon sok választék. az étteremben többféle lehetőség van: kinti kerthelyiség, kisebb terem, nagy helyiség. Kellemes minden szempontból. A fogások nagyok, és finomak. A tálalás gusztusos. Mindannyian jól laktunk. Nagyon elégedettek voltunk.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az István tanya vendéglő Budafok régi városrészében található, romantikus környezetben, macskaköves, kissé meredek, kanyargós régi utcában. A berendezés nagyon praktikus és kényelmes. A vendéglő falain izléses képek találhatók. Az ételek finomak, választékosak, ötletesek és látványosan vannak elkészítve. Tálalásuk ízléses. A kiszolgálás kitűnő, a pincérek készségesek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.809,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2020.10.31.
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.01.18. - 2020.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 15.360 - 16.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.05.06.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 8.819,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
3 nap/2 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és teniszpálya használattal, szórakozási és sportolási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.12.31.

Szállodák Budapest környékén
Royal Club Hotel Budapest
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

István Tanya Vendéglő BudapestX