István Tanya Vendéglő Budapest
1221 Budapest, Magdolna u. 24.

István Tanya Vendéglő Budapest a térképen

István Tanya Vendéglő Budapest értékelése:

H zárva
K-Szo 12:00-22:00
V 12:00-20:00
vendéglő
hagyományos magyar fogások ...
magyar, angol, német
Stella Artois, Belle-Vue Kriek Belga Meggyessör

István Tanya Vendéglő Budapest bemutatkozása

Szeretettel köszöntjük Önt,

Szeretettel köszöntjük Önt,

Az István Tanya Vendéglő 1999-ben nyitotta meg kapuit, a XXII. kerületben, Budafok szívében a macskaköves Magdolna utca 24 szám alatt. A vendéglőnk, családias hangulatú belső termében 30 főt, fűtött télikertjében 28 főt, nyáron a kellemes-hűvös, "óriás gesztenyefa-árnyas” kerthelyiségében 40 főt tud vendégül látni.

Esküvők, osztálytalálkozók, céges bulik, születésnapok és egyéb rendezvényekre a 60 főt befogadó különtermünket ajánljuk figyelmükbe. 80-250 fős rendezvények lebonyolítását is vállaljuk külső helyszíneinken.

Alapvetően magyaros és nemzetközi ételeinkkel gondoskodunk arról, hogy vendégeink gasztronómiai élménye minden szempontból teljes legyen. A tradicionális magyar ízeket konyhafőnökeink garantálják, kiknek szívügyük a kulináris élmények átadása kedves vendégeink felé.

Állandó étlapunkon kívül szezonálisan, 2 havonta változó havi ajánlatainkból is tudnak választani.

Éttermünk nem dohányzó! (Csak nyáron a kerthelyiségben van lehetőség a dohányzásra!)

Bőséges adagjainkról már említést sem teszünk, hiszen arról már mindenki hallott. Amennyiben személyesen is kíváncsi ajánlatunkra, látogasson el hozzánk, s legyen a vendégünk!

A megszokott ízekkel, finom borokkal, és kedves kiszolgálással várjuk tisztelt régi és új vendégeinket!

Üdvözlettel: Az István Tanya Vendéglő Vezetősége!

P.S. „Ha nem jössz el, mindketten éhen halunk!„ :))

István Tanya Vendéglő Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

István Tanya Vendéglő Budapest vélemények

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 8.
Amikor belépek, már tudják, hogy mit fogok enni és hogyan. Nem először jövünk ide. Gyerekbarát csudijó hely.

2016. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 3.
Nagyon finomat ettünk és nagyon gyorsan kaptunk mindent. A tanuló pincérfiú nagyon kedves és figyelmes volt. Az étlapon nagyon sok választék. az étteremben többféle lehetőség van: kinti kerthelyiség, kisebb terem, nagy helyiség. Kellemes minden szempontból. A fogások nagyok, és finomak. A tálalás gusztusos. Mindannyian jól laktunk. Nagyon elégedettek voltunk.

2013. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az István tanya vendéglő Budafok régi városrészében található, romantikus környezetben, macskaköves, kissé meredek, kanyargós régi utcában. A berendezés nagyon praktikus és kényelmes. A vendéglő falain izléses képek találhatók. Az ételek finomak, választékosak, ötletesek és látványosan vannak elkészítve. Tálalásuk ízléses. A kiszolgálás kitűnő, a pincérek készségesek.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.03.01. - 2018.08.31.
The Aquincum Hotel Budapest
2018.07.18. - 2018.10.16.
Gastland M0 Hotel
Szigetszentmiklós
Azonnal foglalható árak. Rögtön visszaigazoljuk, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.07.18. - 2019.01.07.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Tó Wellness Hotel Budapest
Legjobb ár nyáron (min. 2 éj)
Akciós Bellevue Napok (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

István Tanya Vendéglő BudapestX