MZsuzska: A Mi Nagy Napunk :) - István Tanya Vendéglő Budapest

István Tanya Vendéglő Budapest értékelése

A Mi Nagy Napunk :)

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Köszönettel tartozunk az István Tanya Vendéglő teljes személyzetének, hogy a Mi Nagy Napunkat felejthetetlenné tették 2019.08.03-án. Minden kérésünk megvalósult. A szervezés első pillanatától magukénak érezték mindazt a feladatot ami az esküvői vacsora és az azt követő mulatozás gördülékeny lebonyolításához elengedhetetlen volt. Nem tudunk elég hálásak lenni Vikinek és Tamásnak az előkészületekben való részvételért és a minden igényt kielégítő figyelmes kiszolgálásért! Kálmánnak, Vikinek, Marikának és Riának a finom és házias ételekért amivel az esküvő összes résztvevőjét jóllakatták. Üdvözlettel

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni MZsuzska felhasználót?    Igen

István Tanya Vendéglő Budapest
1221 Budapest
Magdolna u. 24.

2018. augusztus 11.
Voltunk itt már 15 évvel ezelőtt, akkor átlagos volt. Mivel most csupa jókat hallottunk felőle, gondoltuk meggyőződünk róla. És tényleg! Felújított,ízlésesen berendezett vendégtér, kis kertes udvar hozzá Budafok eldugott utcájában. A kiszolgálás kedves, mosollyal teli, udvarias, az étlap...

2018. június 8.
Amikor belépek, már tudják, hogy mit fogok enni és hogyan. Nem először jövünk ide. Gyerekbarát csudijó hely.