MZsuzska: A Mi Nagy Napunk :) - István Tanya Vendéglő Budapest

István Tanya Vendéglő Budapest értékelése

A Mi Nagy Napunk :)

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
Köszönettel tartozunk az István Tanya Vendéglő teljes személyzetének, hogy a Mi Nagy Napunkat felejthetetlenné tették 2019.08.03-án. Minden kérésünk megvalósult. A szervezés első pillanatától magukénak érezték mindazt a feladatot ami az esküvői vacsora és az azt követő mulatozás gördülékeny lebonyolításához elengedhetetlen volt. Nem tudunk elég hálásak lenni Vikinek és Tamásnak az előkészületekben való részvételért és a minden igényt kielégítő figyelmes kiszolgálásért! Kálmánnak, Vikinek, Marikának és Riának a finom és házias ételekért amivel az esküvő összes résztvevőjét jóllakatták. Üdvözlettel

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni MZsuzska felhasználót?    Igen

István Tanya Vendéglő Budapest
1221 Budapest
Magdolna u. 24.

2020. február 23.
Születésnapi ebédre kerestünk a környéken helyszínt. Tudtuk, hogy forgalmas helyről van szó, ezért előre foglaltunk. Az étterem hangulatos, remek fedett terasz szélesíti a helyet. A pincér pont eléggé volt szolgálatkész. Az ételek megrendeléséig előételként ajándék ropogós, friss vajkrémes...