Jamie a Gozsduban

Jamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar BudapestJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest a térképen

Kiváló 2018. májusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. június 3.
Amikor a Várban megnyitott Jamie Olivier első hazai étterme, hatalmas hírverés kavargott körülötte, és gyakorlatilag a nyitás óta folyamatos teltházzal robognak, sok külföldi vendéggel. A másik budapesti turista bázison, de a pesti oldalon a Gozsdu Udvart szemelték ki ideális helyszínként, s ebben véleményem szerint nem is tévedtek. Bár itt nagyobb a konkurencia, hiszen az egész Gozsdu Udvar az evés-ivásról szól. Azt azért sajnálom, hogy emiatt egy nagyon klassz zenés szórakozóhelyet, a GMK-t kellett bezárni, hiszen ennek helyén nyílt meg Janie pizzériája. A dizájn és az étlap is meglehetősen hasonlatos a várbéli étteremhez, bár itt a pizza a fő csapásirány, ha jól emlékszem, szűkebb is az itteni étlap.

A pizzák drágábbak, mint egy átlagos budapesti pizzériában, 2000-3000 Ft között alakul a feltétektől függően. Hagyományos kerek nem túl vékony tésztájú pizzát készítenek, viszont minőségi és friss alapanyagokkal és feltétekkel. Én azt az akciójukat választottam, hogy kisebb pizza - amelyet pizzettának hívnak - mellé lehet egy salátát is kérni azonos áron. Egy húsmentes Melanzane pizzettát kértem, amelyen a paradicsomszósz mellett padlizsán, mozzarella, parmezán, oregano, friss rukkola és fenyőmag van, mellé friss mozzarella-paradicsom salátát választottam. A saláta 2 féle színű (sárga-piros) koktélparadicsomból készült. Pofonegyszerű étel, de mégis frappáns és üdítő.
Kötelező 12% szervizdíjat kell fizetni.
A belső térben magasított bárasztalok és székek vannak, azonban 2 teraszuk is van, 2 oldalon, melyek igen kellemesek.
A kiszolgálás udvarias, felkészült, a konyha profi.
Összességében nekem a hangulat itt jobban tetszett, mint a Várban.
Jamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Külső képJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Külső kép

Jamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar további értékelései

2019.05.06gyerekekkel
A minap sikerült a nagyobbik fiammal eljutni a Jamie’s Gozsduba. Pizzát rendeltünk, abból is Margeritát (2240), ez a csemete kedvence, továbbá chilis csirkeszárnyat. Rendelés felvétel után jött vissza a pincér néhány perc múlva, hogy csirkeszárnnyal nem szolgálhatnak. Mondtam, hogy akkor...
Sungarden Hotel Siófok - Aranyifjaké a SunGarden
Aranyifjaké a SunGarden