Kiváló pizza

Jamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar BudapestJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest a térképen

Kiváló 2019. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2019. május 6.
A minap sikerült a nagyobbik fiammal eljutni a Jamie’s Gozsduba. Pizzát rendeltünk, abból is Margeritát (2240), ez a csemete kedvence, továbbá chilis csirkeszárnyat.
Rendelés felvétel után jött vissza a pincér néhány perc múlva, hogy csirkeszárnnyal nem szolgálhatnak. Mondtam, hogy akkor ennyi, marad a pizza. Amúgy sem akartam agyon enni magam. A pizza kiváló volt, nápolyi stílusú, kértünk hozzá chilis olajat, ami jót tett neki.
Rendeltünk egy First APA sört, 1280-ért nem volt olcsó, de hát üsse kavics, az ember nem minden nap jár a Zsidai Roy-féle éttermekbe. A másik italunk egy Borsodi Mester volt, pohárral. Ez nekem kellemes meglepetést okozott, annak dacára, hogy két különböző sörblogger nyilatkozott róla negatívan.
12% szervízdíjat számolnak fel, ezt nem tartom etikusnak, de tudom, hogy egyre elterjedtebb szokás.
Jamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - BelsőJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/italJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étlap/itallapJamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar Budapest - Étel/ital

Jamie's Pizzeria - Gozsdu Udvar további értékelései

2018.06.03egyedül
Amikor a Várban megnyitott Jamie Olivier első hazai étterme, hatalmas hírverés kavargott körülötte, és gyakorlatilag a nyitás óta folyamatos teltházzal robognak, sok külföldi vendéggel. A másik budapesti turista bázison, de a pesti oldalon a Gozsdu Udvart szemelték ki ideális helyszínként, s...
Danubius Hotel Marina Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon
Hajókázás a Balatonon
2024.10.13-ig
Danubius Hotel Marina Balatonfüred
Wellness élmények all inclusive ellátással, előfoglalással
Ensana Thermal Aqua Hévíz
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred - Hajókázás a Balatonon