Nusi19941122: Magányosan az étteremben - János Étterem Budapest

János Étterem Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Magányosan az étteremben

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Parommal jartunk az etterembe de sajnos nem voltak olyan jo tapasztalataink de azert kezdem a joval :) az etelek nagy adagok voltak tisztasag volg az etteremben de.. Nagyon nagyon draga ahhoz kepest nem volt nagy szam, ami legjobban elkeseritett hogy senki nem volt rajtunk kivul es a pincerek is halalra untak magukat jarkaltak fel ala es minket neztek zene is jo lett volna ha szol! :( halkan kellett beszelgetni mert mindenki hallott mindent.. Egyebkent az etelek finomak voltak de semmi extra

Ennyire tetszett: Gyenge

János Étterem Budapest
1016 Budapest
Hegyalja út 23.

2019. június 20.
Egy [moderálva - a szerk.] oldalon nyertem az utalványt, utólag is köszönöm. Mi délben érkeztünk meg, így a menüt kóstolhattuk meg. Láttam, hogy a környékről sokan igénybe veszik az adott napi menüt, az étterem tele volt. Nagyon rugalmasak voltak, amikor először felhívtam őket telefonon, hogy...