János Étterem Budapest

János Étterem BudapestJános Étterem Budapest
János Étterem BudapestJános Étterem Budapest
59 fotó

János Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem, ahol a kellemes hangulat és a felséges ízek kombinációja tökéletes estét garantál.
A János Étterem nyugodt és meghitt környezettel, figyelmes és barátságos kiszolgálással, méltányos árakkal és mindenekfelett első osztályú konyhával várja kedves vendégeit, de nem csak a turistákat. Ezt mindenkinek ki kell próbálnia!
Tovább olvasom >>

Globall Hotel Telki
21.560 Ft / fő / éj-től félpanzióval

János Étterem Budapest vélemények

2019. június 20.a párjával járt itt
Egy [moderálva - a szerk. ] oldalon nyertem az utalványt, utólag is köszönöm. Mi délben érkeztünk meg, így a menüt kóstolhattuk meg. Láttam, hogy a környékről sokan igénybe veszik az adott napi menüt, az étterem tele volt. Nagyon rugalmasak voltak, amikor először felhívtam őket telefonon, hogy menüt szeretnénk az utalványból felhasználni, először "nem lelkesedtek", de végül elfogadták.
4Kiszolgálás
4Tisztaság
Kiváló 2018. május 20.a párjával járt itt
Pünkösdi budapesti sétánk részét képezte a beváltandó utalvány elhasználása. . . éltünk a lehetőséggel és nem csalódtunk. . . Kellemes idő és hangulatos kert helység. . . Az étalpról kinézett és nem mindeannapi ételt rendeltünk. . Kacsa és marha pofa - igazán izlésesen és modern tálalásban érkezett.
Kiváló 2018. március 25.a párjával járt itt
Március közepén Pestet útba ejtve döntöttünk úgy,hogy beváltjuk az oldalatokon nyert :) utalványt. Nem csalódtunk. Parkolni egy picit nehéz volt,de az udvaron találtunk helyet. Már megérkezésünkkor felfigyeltünk egymásra egy motoros úrral,aki nem értette,miért nem a parkoló felől megyünk be az étterembe,de később számunkra kiderült,vsz ő volt a tulaj,mert végeztünkkor is nagyon figyelmes volt,felállt,odajött,kezet fogott. Az étterem Szabolcsi viszonylatban drága,ezért csak 2 menüt ettünk,ittunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 26 városban járt már
Kiváló 2018. január 25.családjával járt itt
Végre eljutottunk az étterembe beváltani a nyereményünket! A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak voltak. Az ételek finomak, sokfélék, az adagok nagyok. Az étterem szép, tetszett. A hangulatot nehéz értékelni, mivel csak igazán ketten voltunk. Igaz, hogy délután négy óra volt. Az árak elég magasak, egy ilyen nyereménnyel elfogadhatóak. Azért szívesen eljönnék máskor is!
Kiváló 2017. október 11.egyedül járt itt
Egyszerűen írom. Imádom az éttermet is a szállodát is. A tulajdonosokról nem is beszélve. A személyzet pedig kiváló. B. 10 ÉVVEL ezelőtt jártam itt először. Vagyis nem is 10 éve, még több. Amikor még az étterem nem is volt meg. Csak az apartman. Az étterem is csodálatos, és nagyon örültünk, hogy étterem is lett. GRATULÁLOK! ! ! ! ! !
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 73 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 7.a párjával járt itt
Pár hónappal ezelőtt nagy örömömre nyertem! De csak most sikerült eljutnunk az étterembe, Párommal 2-en mentünk. Gondoltam előre foglalok asztalt, de pici kavarodás történt. . mindegy, mert szerintem nem is kellett volna előre foglalnom. Péntek délután 2-3 óra között érkeztünk és csak mi ketten voltunk az egész étteremben!
4Ételek / Italok
4Kiszolgálás
Itt fényképeztem:
Még több kép (1 db) >>
Gyenge 2017. július 14.a párjával járt itt
Parommal jartunk az etterembe de sajnos nem voltak olyan jo tapasztalataink de azert kezdem a joval :) az etelek nagy adagok voltak tisztasag volg az etteremben de. . Nagyon nagyon draga ahhoz kepest nem volt nagy szam, ami legjobban elkeseritett hogy senki nem volt rajtunk kivul es a pincerek is halalra untak magukat jarkaltak fel ala es minket neztek zene is jo lett volna ha szol!
4Ételek / Italok
2Kiszolgálás
2Hangulat
2Ár / érték arány
4Tisztaság
Gyenge 2017. július 13.a párjával járt itt
Az étterem nagyon elegáns, hangulatos, meghitt, halk zene szólt. A kiszolgálás figyelmes és gyors, a pincérek felkészültek és udvariasak voltak. Nagyon tetszett a látványkonyha. Az ételekről sajnos már nem lehet ilyen szuperlatívuszokban beszélni. Kacsahúslevest és gombalevest rendeltünk. Mindkét leves iszonyatosan sós volt.
2Ételek / Italok
1Ár / érték arány
Kiváló 2017. március 13.a párjával járt itt
Nagyon finom ételek, színvonalas, hangulatos hely. Profi és kedves felszolgálás. Minden pontosan olyan, ahogyan az ember elvárná, nem tolakodó, nem sürgető, de nem is megvárató. Tiszta, ízléses tányérok, kellemes hangerejű zene. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is szívesen mennénk. A vargánya erőleves isteni, maradandó emlék! A csokoládé tortácska is élvezet volt a köbön!
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 6.gyerekekkel járt itt
Kedves ajándék utalványt kaptam,igy kerültünk ide a családdal vacsorázni. Mindenki megtalálta megfelelő ételt. A személyzet a pincérek nagyon kézségesek,kedvesek,figyelmesek. Bőséges választék az étlapon,és pont olyan is szerepelt ami a fiam már régóta köröz és úgy elkészitve ahogy ő szereti. KIVÁLÓ( ára is)de legalább jót evett belőle.
Itt fényképeztem:
János Étterem Budapest - Külső képJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - BelsőJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - BelsőJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - BelsőJános Étterem Budapest - Étel/italJános Étterem Budapest - BelsőJános Étterem Budapest - BelsőJános Étterem Budapest - BelsőJános Étterem Budapest - Étel/ital
Még több kép (16 db) >>
40 értékelés / 4 oldalon
János Étterem Budapest a térképen
1016 BudapestHegyalja út 23.
06 1 202 3414
Szolgáltatások
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
Nyitva tartás
H-V