János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem, ahol a kellemes hangulat és a felséges ízek kombinációja tökéletes estét garantál.

A János Étterem nyugodt és meghitt környezettel, figyelmes és barátságos kiszolgálással, méltányos árakkal és mindenekfelett első osztályú konyhával várja kedves vendégeit, de nem csak a turistákat. Ezt mindenkinek ki kell próbálnia!

Mi nem titokzatoskodunk. Aki arra is kíváncsi, hogyan készülnek el számára a finom falatok, az beleshet az üvegfallal elválasztott konyhába, hogy a szakácsok titkait kilesse.

A híres, hagyományos, fogásokon kívül nálunk különleges helyi recepteket is megkóstolhat, s ha már étlapunkról mindent kipróbált, választhat akár napi vagy heti ajánlatunkból is.

Itt valódi különlegességekkel találkozhat, és a legjobb magyar borokat kortyolhatja melléjük. Nézze meg étlapunkat, kóstolja meg előételként például a libamájhabot gyömbéres kalácson, majd rendeljen remek borsos bélszín érméket sült baconnel és tejszínes parajjal, tojásban sült bagetten. Utána válasszon desszertspecialitásaink közül (melyek sokak szerint messze lekörözik a cukrászdákban készült süteményeket is), például a chilis csokoládéfelfújtat, málnavelővel és vaníliafagylalttal.

Éttermünk rendezvények megszervezésében is a vendégek rendelkezésére áll. Mi levesszük válláról a szervezéssel járó terheket, s odafigyelünk az olyan "apróságokra" is, mint a friss vágott virág az asztalon vagy a mini tűzijáték az ünnepi tortában.

Szeretne meghitten, szűk körben ünnepelni, mulatni? Asztalát kérésére spanyolfallal takarjuk el vagy választhatja 35 fős különtermünket is.

Éttermünkben vezeték nélküli internet áll a vendégek rendelkezésére.

János Étterem Budapest képei

János Étterem Budapest vélemények

kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Pár hónappal ezelőtt nagy örömömre nyertem! De csak most sikerült eljutnunk az étterembe, Párommal 2-en mentünk. Gondoltam előre foglalok asztalt, de pici kavarodás történt. . mindegy, mert szerintem nem is kellett volna előre foglalnom. Péntek délután 2-3 óra között érkeztünk és csak mi ketten voltunk az egész étteremben!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Parommal jartunk az etterembe de sajnos nem voltak olyan jo tapasztalataink de azert kezdem a joval :) az etelek nagy adagok voltak tisztasag volg az etteremben de. . Nagyon nagyon draga ahhoz kepest nem volt nagy szam, ami legjobban elkeseritett hogy senki nem volt rajtunk kivul es a pincerek is halalra untak magukat jarkaltak fel ala es minket neztek zene is jo lett volna ha szol!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13.
Az étterem nagyon elegáns, hangulatos, meghitt, halk zene szólt. A kiszolgálás figyelmes és gyors, a pincérek felkészültek és udvariasak voltak. Nagyon tetszett a látványkonyha. Az ételekről sajnos már nem lehet ilyen szuperlatívuszokban beszélni. Kacsahúslevest és gombalevest rendeltünk. Mindkét leves iszonyatosan sós volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom ételek, színvonalas, hangulatos hely. Profi és kedves felszolgálás. Minden pontosan olyan, ahogyan az ember elvárná, nem tolakodó, nem sürgető, de nem is megvárató. Tiszta, ízléses tányérok, kellemes hangerejű zene. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is szívesen mennénk. A vargánya erőleves isteni, maradandó emlék!

mandrea70 TOP fotófeltöltő
2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Kedves ajándék utalványt kaptam,igy kerültünk ide a családdal vacsorázni. Mindenki megtalálta megfelelő ételt. A személyzet a pincérek nagyon kézségesek,kedvesek,figyelmesek. Bőséges választék az étlapon,és pont olyan is szerepelt ami a fiam már régóta köröz és úgy elkészitve ahogy ő szereti. KIVÁLÓ( ára is)de legalább jót evett belőle.

Speedy94 TOP étteremértékelő
   Mobilról küldte. | 2016. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. július 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ma délután 6 orakor tértünkbe ide mert korában nyertem ide egy 5000 forintos kupont. Beültünk. Rendeltünk egy Királyrákos spaghettit és egy paradicsomos tésztát. A kiszolgálás kedves, fiatalos volt és humoros is. 15-20 perc mulva hozták az ételt. A tésztak amit ettünk elképeztően finom volt nem mellesleg nagy adag és érezni rajtuk hogy minőségi alap anyagból dolgoznak.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 8. - 4 látogató hasznosnak vélte
Előre elhatároztam, hogy elfogult leszek, mármint jó értelemben. Elnéző, kedélyes és derűs, az apró hiányosságok felett szemet hunyó. Végül is az Itt jártam – nyeremény jóvoltából próbálhattuk ki az éttermet, és ennek igazán örültünk. Ezzel együtt sem tudok három csillagnál többet adni.

Nelly81 TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az utcában sétálgatva nem gondolná az ember, hogy milyen hangulatos éttermet rejt az épület. Kreatív fali díszek, meghitt atmoszféra fogadott minket, kellemes halk zenével, az asztalon hangulatos mécsessel. Az ételek finomak voltak, igényesen tálalva, mennyiségre viszonylag kevés,de vacsorára tökéletes.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy barátommal tértünk be egy szombati ebédre. Az akciós pisztrángra esett a választásunk. Leírhatatlanul finom volt. A köret kellemes választás volt, csak ajánlani tudom. Desszertnek a pincérhölgy ajánlására túrógombócot kértünk. Szép befejezése volt egy nem ünnepinek szánt finom ebédnek. A kiszolgálás pedig kiemelkedően profi és udvarias volt.

2015. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az étteremről egy nyereménykupon segítségével kaptunk benyomásokat, személy szerint nagyon örültem neki, mert a kedvesemet így meg tudtam lepni egy romantikus vacsorával. Az értékelők azon csoportjával értek egyet, hogy látszik a kiszolgáláson a profizmus, ahogy beléptünk már érezni lehetett a pincérek hozzáállásán, hogy foglalkozni fognak velünk, hogy egy olyan hely, ahová szeretnék, ha máskor is visszatérnénk.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2017.09.01. - 2017.10.31.
Vár Hotel Kastélyszálló
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, sétahajózással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.09.06. - 2018.02.28.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, süteménnyel, mini-wellness-részleg használattal, korai érkezéssel, késői távozással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.02.
Ezüstfenyő Üdülő
2-5 éjszaka 5.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2017.08.27. - 2017.10.31.
Hotel Termálkristály Aqualand
Ráckeve
2-4 éjszaka 12.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, szabadidős szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2017.12.22.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 24.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness részleg használattal, masszázzsal, arckezeléssel, sportolási lehetőségekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.28.
Szent Adalbert Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.850,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezménnyel
2017.05.01. - 2017.09.30.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
4 nap/3 éjszaka 24.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, gyermekprogramokkal, méz kóstolással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.29. - 2018.01.01.
Simon Panzió
Agárd
Akár 1 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2017.12.31.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 33.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, pezsgő bekészítéssel, wellness-részleg, fitneszterem, sportpályák használatával, változatos programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.12.30. - 2018.01.02.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 15.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, nordic walking bot, csónak vagy kerékpár kölcsönzéssel, wellness zsetonnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.03.01. - 2017.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.10.01. - 2017.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Hotel Bellevue Budapest
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Libra Hotel Budapest
Legjobb ár (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
Szilveszteri vigadalom (min. 3 éj)

János Étterem BudapestX