János Étterem Budapest
1016 Budapest, Hegyalja út 23.

János Étterem Budapest a térképen

János Étterem Budapest értékelése:

Így is ismerheted: Hotel Charles Étterme

étterem, szálláshely étterme
magyar, nemzetközi
diabetikus sütemények ...
Gépzene:
jazz, Jazzy
magyar, angol, francia, német, olasz, román
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség ...
Visa, EC/MC, Amex
Bitburger, Gluténmentes sôr

János Étterem Budapest bemutatkozása

Az étterem, ahol a kellemes hangulat és a felséges ízek kombinációja tökéletes estét garantál.

A János Étterem nyugodt és meghitt környezettel, figyelmes és barátságos kiszolgálással, méltányos árakkal és mindenekfelett első osztályú konyhával várja kedves vendégeit, de nem csak a turistákat. Ezt mindenkinek ki kell próbálnia!

Mi nem titokzatoskodunk. Aki arra is kíváncsi, hogyan készülnek el számára a finom falatok, az beleshet az üvegfallal elválasztott konyhába, hogy a szakácsok titkait kilesse.

A híres, hagyományos, fogásokon kívül nálunk különleges helyi recepteket is megkóstolhat, s ha már étlapunkról mindent kipróbált, választhat akár napi vagy heti ajánlatunkból is.

Itt valódi különlegességekkel találkozhat, és a legjobb magyar borokat kortyolhatja melléjük. Nézze meg étlapunkat, kóstolja meg előételként például a libamájhabot gyömbéres kalácson, majd rendeljen remek borsos bélszín érméket sült baconnel és tejszínes parajjal, tojásban sült bagetten. Utána válasszon desszertspecialitásaink közül (melyek sokak szerint messze lekörözik a cukrászdákban készült süteményeket is), például a chilis csokoládéfelfújtat, málnavelővel és vaníliafagylalttal.

Éttermünk rendezvények megszervezésében is a vendégek rendelkezésére áll. Mi levesszük válláról a szervezéssel járó terheket, s odafigyelünk az olyan "apróságokra" is, mint a friss vágott virág az asztalon vagy a mini tűzijáték az ünnepi tortában.

Szeretne meghitten, szűk körben ünnepelni, mulatni? Asztalát kérésére spanyolfallal takarjuk el vagy választhatja 35 fős különtermünket is.

Éttermünkben vezeték nélküli internet áll a vendégek rendelkezésére.

János Étterem Budapest képei

János Étterem Budapest vélemények

copfika TOP szállásértékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Egy [moderálva - a szerk. ] oldalon nyertem az utalványt, utólag is köszönöm. Mi délben érkeztünk meg, így a menüt kóstolhattuk meg. Láttam, hogy a környékről sokan igénybe veszik az adott napi menüt, az étterem tele volt. Nagyon rugalmasak voltak, amikor először felhívtam őket telefonon, hogy menüt szeretnénk az utalványból felhasználni, először "nem lelkesedtek", de végül elfogadták.

dolomit7 TOP étteremértékelő
dolomit7 TOP egyébhely értékelő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pünkösdi budapesti sétánk részét képezte a beváltandó utalvány elhasználása. . . éltünk a lehetőséggel és nem csalódtunk. . . Kellemes idő és hangulatos kert helység. . . Az étalpról kinézett és nem mindeannapi ételt rendeltünk. . Kacsa és marha pofa - igazán izlésesen és modern tálalásban érkezett. A köret,mint narancs szósz egyszerűen finom volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Március közepén Pestet útba ejtve döntöttünk úgy,hogy beváltjuk az oldalatokon nyert :) utalványt. Nem csalódtunk. Parkolni egy picit nehéz volt,de az udvaron találtunk helyet. Már megérkezésünkkor felfigyeltünk egymásra egy motoros úrral,aki nem értette,miért nem a parkoló felől megyünk be az étterembe,de később számunkra kiderült,vsz ő volt a tulaj,mert végeztünkkor is nagyon figyelmes volt,felállt,odajött,kezet fogott.

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre eljutottunk az étterembe beváltani a nyereményünket! A pincérek nagyon kedvesek, udvariasak voltak. Az ételek finomak, sokfélék, az adagok nagyok. Az étterem szép, tetszett. A hangulatot nehéz értékelni, mivel csak igazán ketten voltunk. Igaz, hogy délután négy óra volt. Az árak elég magasak, egy ilyen nyereménnyel elfogadhatóak.

2017. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. október 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyszerűen írom. Imádom az éttermet is a szállodát is. A tulajdonosokról nem is beszélve. A személyzet pedig kiváló. B. 10 ÉVVEL ezelőtt jártam itt először. Vagyis nem is 10 éve, még több. Amikor még az étterem nem is volt meg. Csak az apartman. Az étterem is csodálatos, és nagyon örültünk, hogy étterem is lett. GRATULÁLOK!!!!!!

kicsi87 TOP szállásértékelő
kicsi87 TOP étteremértékelő
kicsi87 TOP egyébhely értékelő
kicsi87 TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pár hónappal ezelőtt nagy örömömre nyertem! De csak most sikerült eljutnunk az étterembe, Párommal 2-en mentünk. Gondoltam előre foglalok asztalt, de pici kavarodás történt. . mindegy, mert szerintem nem is kellett volna előre foglalnom. Péntek délután 2-3 óra között érkeztünk és csak mi ketten voltunk az egész étteremben!

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 14.
Parommal jartunk az etterembe de sajnos nem voltak olyan jo tapasztalataink de azert kezdem a joval :) az etelek nagy adagok voltak tisztasag volg az etteremben de. . Nagyon nagyon draga ahhoz kepest nem volt nagy szam, ami legjobban elkeseritett hogy senki nem volt rajtunk kivul es a pincerek is halalra untak magukat jarkaltak fel ala es minket neztek zene is jo lett volna ha szol!

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem nagyon elegáns, hangulatos, meghitt, halk zene szólt. A kiszolgálás figyelmes és gyors, a pincérek felkészültek és udvariasak voltak. Nagyon tetszett a látványkonyha. Az ételekről sajnos már nem lehet ilyen szuperlatívuszokban beszélni. Kacsahúslevest és gombalevest rendeltünk. Mindkét leves iszonyatosan sós volt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon finom ételek, színvonalas, hangulatos hely. Profi és kedves felszolgálás. Minden pontosan olyan, ahogyan az ember elvárná, nem tolakodó, nem sürgető, de nem is megvárató. Tiszta, ízléses tányérok, kellemes hangerejű zene. Igazán jól éreztük magunkat, máskor is szívesen mennénk. A vargánya erőleves isteni, maradandó emlék!
Szolnok

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kedves ajándék utalványt kaptam,igy kerültünk ide a családdal vacsorázni. Mindenki megtalálta megfelelő ételt. A személyzet a pincérek nagyon kézségesek,kedvesek,figyelmesek. Bőséges választék az étlapon,és pont olyan is szerepelt ami a fiam már régóta köröz és úgy elkészitve ahogy ő szereti. KIVÁLÓ( ára is)de legalább jót evett belőle.

János Étterem Budapest Facebook oldala

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 15.529 - 18.685,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 17.920 - 18.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2020.12.07.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2-3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, kávé és tea fogyasztással, mini-wellness használattal
2019.12.06. - 2019.12.22.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 23.990,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, gyertyafényes vacsorával, szilveszteri gálavacsorával, zenés-táncos mulatsággal, éjféli vacsorával, tombolával
2019.12.30. - 2020.01.01.
Harangvirág 36 Vendégházak
Kismaros
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.975 - 19.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Honti
2-5 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.05. - 2020.03.12.
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.12.16. - 2020.02.28.

Szállodák Budapest környékén
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Budapest
A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el,...
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Ezüst fenyő - 60+ ajánlat (min. 2 éj)
Szieszta az ünnepek között (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

János Étterem BudapestX