Induljon jól a reggel!

Java Caffé BudapestJava Caffé Budapest a térképen

Kiváló 2015. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2015. augusztus 15.
A Batthyany örökmécsesnél lévő kis téren található kávézó mellett elsétálva már korán reggel - munkakezdés előtt - is mindig láttam néhány reggeliző, kávézó, újságot olvasó vendéget. A héten az egyik napom ráérősen indult, így én is benéztem a Java-ba. Kávéfélékből igen széles a kínálat, amelyet 3 méretben lehet kérni.
Én a kávét az ízéért szeretem, csak kedvtelésből iszom, nem a hatása miatt. Egy nagy (5 dl) narancsos capuccinot kértem egy csokis brownie-val. Bent magasított bárszékes asztalok vannak, kint pedig kényelmes ülőhelyek a kerek asztaloknál. Ha jól számoltam, 4 db.
Minden finom volt, a kiszolgálás kellemes, jó volt ide betérni, lesz még következő alkalom is.
Hangulat:Kiváló
Java Caffé Budapest - Étel/italJava Caffé Budapest - Étel/italJava Caffé Budapest - BelsőJava Caffé Budapest - BelsőJava Caffé Budapest - Külső képJava Caffé Budapest - Étel/italJava Caffé Budapest - Étel/italJava Caffé Budapest - BelsőJava Caffé Budapest - Külső képJava Caffé Budapest - Külső kép
Patak Park Hotel Visegrád - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval
2025.02.01-ig
Patak Park Hotel Visegrád
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Forrás Szeged - Fergeteges csobbanás
Fergeteges csobbanás