Ji Li Kínai Büfé Budapest

Hotel Forrás Zalakaros
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig
Oxigén Family Hotel Noszvaj

Ji Li Kínai Büfé Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 721 városban járt márFelfedező - 2307 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44395 feltöltött kép
Gyenge 2021. június 28.egyedül járt itt
100 méteren belüli körben ez az ötödik vagy hatodik kínai étterem ezen a vidéken. , egy araborientált kerületben. Ez itt színegyes, de mégis kettes, mert a hölgy azért kedves, mosolygós. Borzalmas, pocsék ebédet ettem ma itt, ilyen ízetlen, agyonsózott vacakkal már régen nem találkoztam ázsiai étteremben!
Ji Li Kínai Büfé Budapest - Külső képJi Li Kínai Büfé Budapest - Étel/italJi Li Kínai Büfé Budapest - BelsőJi Li Kínai Büfé Budapest - Étel/italJi Li Kínai Büfé Budapest - BelsőJi Li Kínai Büfé Budapest - Egyéb