kekszilva: Gyenge minőségű ételek - JóAsszony - Corvin Plaza Budapest

JóAsszony - Corvin Plaza Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Gyenge minőségű ételek

2021. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. február 11.
Az ételt kiszállításra kértem. Gyenge miőségú volt a Jókai bableves, messze nem olyan, mint ahogy dícsérik magukat a honlapjukon,1 vékony szelet kolbászt találtam azért benne :), kicsi adag, magas áron, rossz menzai szinvonalon. A gesztenyepüre ehetetlen volt,
művies kemény habbal, rendelés előtt jóval korábban dobozolhatták már.
Nem érdemes tőlük rendelni. Ezen az áron a pl. a más étterem [moderálva - a szerk.] többet és jobb minőséget nyújt.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Ételek / Italok: Szörnyű
Ár / érték arány: Szörnyű

Szeretnéd követni kekszilva felhasználót?    Igen

1083 Budapest
Futó u. 37-45.

2019. június 23.
Érdekes hely. Kicsit el van dugva, az átlagos látogató először nem ezt az éttermet fogja megtalálni a felső szinten, de érdemes keresgélni. Kedves kiszolgáló fogadott és rögtön belenyúltam egy kellemes ételbe (Dubarry csirkemell). Kimondottan finom volt! Amúgy a választék alap, de szélesebb,...

2019. április 15.
A köret büdös, az evőeszközök mocskosak, a csirke és a tzatiki jó volt de méreg drágán inkább otthon főzök.