JóAsszony - Corvin Plaza Budapest
1083 Budapest, Futó u. 37-45.

JóAsszony - Corvin Plaza Budapest a térképen

JóAsszony - Corvin Plaza Budapest értékelése:

gyorsétterem, ételbár

JóAsszony - Corvin Plaza Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

JóAsszony - Corvin Plaza Budapest vélemények

2021. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2021. február 11.
Az ételt kiszállításra kértem. Gyenge miőségú volt a Jókai bableves, messze nem olyan, mint ahogy dícsérik magukat a honlapjukon,1 vékony szelet kolbászt találtam azért benne :), kicsi adag, magas áron, rossz menzai szinvonalon. A gesztenyepüre ehetetlen volt,
művies kemény habbal, rendelés előtt jóval korábban dobozolhatták már. Nem érdemes tőlük rendelni.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 23.
Érdekes hely. Kicsit el van dugva, az átlagos látogató először nem ezt az éttermet fogja megtalálni a felső szinten, de érdemes keresgélni. Kedves kiszolgáló fogadott és rögtön belenyúltam egy kellemes ételbe (Dubarry csirkemell). Kimondottan finom volt! Amúgy a választék alap, de szélesebb, mint a többi hasonló nevű intézményé!

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A köret büdös, az evőeszközök mocskosak, a csirke és a tzatiki jó volt de méreg drágán inkább otthon főzök.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Magyaros önkiszolgáló gyorsétterem a Corvin Pláza vendéglátós szigetén, a legfelső szinten. Eddig 4 alkalommal futottam neki, hogy a táblán folyamatosan szereplő napi menüt (990 Ft) - nem ebédmenü! - kipróbáljam, de mindig azt mondták, hogy elfogyott, nincs. Akkor minek írják ki? Vagy miért nem ebédmenünek nevezik?

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Star City Hotel
2 nap/1 éjszaka 14.068,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.10.29. - 2021.11.01.
Promenade City Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.525 - 27.843,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.12.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.23. - 2021.12.31.
La Prima Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 19.415,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátás, fitnesz terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

JóAsszony - Corvin Plaza BudapestX