Egy bármikori gyors ebédre akár munkásruhában is

Jóbarát Vendéglő BudapestJóbarát Vendéglő Budapest a térképen

Kiváló 2014. júliusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2014. július 16.
Gyula bá vendéglőjébe immár 20 éve járunk, a tulaj immár cimborává vált. Kicsit morózus hangulata senkit ne ijesszen el, Gyula jól veszi a lapot, érti a viccet, csak a stílusa a habitusa kicsit morgós. A konyha mai szemmel nézve nem túl változatos ( kb 20 fogás a teljes kínálat ), de mindig házias. Bár finnyás vagyok, itt mindig mindent megettem. A régies hangulat megragadó, itt mindenki ismer mindenkit. Az egyik asztalon a napi újságok közül mindenki kiszolgálhatja magát.
Menü rendszer is van akár befizetésre, akár napi fogyasztásra, alap esetben ezt ajánlom, de kérésre Gyula mindent elkészít a meglévő alapanyagokból.
A konyha kimondottan házias ízekkel szolgál, gyakoribb vendégek kéretnek ráadás adagot, ez általában nem kerül semmibe, volt, hogy ketten megettünk négy adag levest és három adag főételt.
Kedvencem a csikós tokány, illetve a sárga borsó főzelék fasírttal, vagy sült kolbásszal :-))
Többször rendeltünk már otthoni alkalomra meleg tálat is, ebben sem volt kivetni való soha.
Aki kedveli a jó ízeket, megfelelő minőségben és kimondottan jó áron, de nem ragaszkodik libériás inashoz, annak szívesen ajánlom. Sokszor ha épp nincs otthon ebéd, vagy ha éppen hazaérek beugrom egy gyors ebédre.
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen