Fagyi újrakalibrálva

Jono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center BudapestJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest a térképen

2015. májusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2015. június 2.
Már a megnyitást követően felfedeztem őket a Westendben, s azóta több alkalommal ettem már náluk. Látogatásaim gyakorisága megnövekedett, amikor volt egy 50%-os kedvezményes akciójuk, de a kézműves fagyikkal összehasonlítva, még normál áron is elég jó az ár-érték arányuk.
A dizájn az amerikai cukorkaboltokat idézik, neonszínek, világító csövek, sok színes műanyag dekoráció és automaták.
Hogy a frozen joghurt valójában mennyivel egészségesebb, mint a fagyi, azt nem tudom megmondani, de nekem ízre is nagyon bejön, s a zsírtartalma tényleg minimális (1,5%-nak írják).
Az önkiszolgáló rendszerben belépéskor mindenki vesz magának egy papírtálkát és az automatáknál saját maga állítja össze a desszertjét. 12 féle ízű frozen joghurt van, egyik jobb, mint a másik, nekem a mangó és a banán a kedvenceim, de vannak idényjellegű ízek is. Ezt követően mindenfélével lehet dekorálni, dzsemmel, gyümölcspürével, asztalt gyümölcsökkel, cukorkával, csokoládé drazséval, kókuszreszelékkel, hideg és forró öntetekkel (gyümölcsös, csokis, karamella...), majd a pénztárnál lemérik a tálkát egy mérlegen, és a súly alapján kell fizetni. Többféle színű műanyag kanalat lehet hozzá választani, amelyet a gyerekeim mindig hazahoznak. A Westenden belül saját ülőhelyeik vannak, így soha nem kell a tömegben helyet vadászni, bármikor jártam ott, mindig találtam szabad asztalt.
Jono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Külső képJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étlap/itallapJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - EgyébJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - EgyébJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Étel/italJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center Budapest - Egyéb

Jono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - WestEnd City Center további értékelései

2015.05.11a párjával
Sétáltunk a Westendben, és rátaláltunk erre a különlegességre. Önkiszolgáló rendszer működik, nagyon gyors és egyszerű módon. A kínálat szuper. Többféle gyümölcsös, csokis, és egyéb különlegességek közül is lehet választani, akár csak az adott ízből, akár vegyesen mindegyikből. Rengeteg...
Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat fürdőbelépővel
Senior ajánlat fürdőbelépővel