Mangó - rumosdió

Jono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád BudapestJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest a térképen

Átlagos 2017. februárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. február 6.
A Jono Yogo joghurt alapú fagylaltozót a Westendben ismertem meg, ott többször jártam és ettem már. Az Árkádban lévő egységük sokal kisebb, ha jól számoltam, csak 10 féle ízből lehet választani, de a koncepció teljesen ugyanaz. A bejáratnál kell venni egy papírtálkát és abba mindenki beleadagolja magának, amit és amennyit szeretne. Ha át akarjuk számolni az árakat normál fagylaltra, akkor elég kedvező ár jön ki, hiszen 10 dkg 365 Ft-ba kerül, ami megfelel 2 átlagos méretű gombócnak. Mangó és rumosdió ízeket kóstoltam, és egyik sem volt túl jó. Vizenyős, nem gyümölcsízt éreztem, hanem inkább aromaíze volt mindkettőnek. A díszítőelemeket: gyümölcsök, csoki- és cukorkaszórás, öntetek, stb. ezúttal kihagytam. Én is azt tapasztaltam, amit az előző értékelő említett, a kiszolgáló hölgy folyamatosan telefonált, illetve chat-elt, s a vásárlók mintha ebben csak zavarták volna.
Szeparált ülőhelyeik vannak, vidám színes székekkel. A székeknek ugyanolyanok a színeik, mint a fagyihoz kínált műanyag kanalaknak.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Átlagos
Jono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - BelsőJono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád Budapest - Étel/ital

Jono Yogo Önkiszolgáló Frozen Yogurt Bár - Árkád további értékelései

2016.12.26családjával
A Jono Jogo Frozen Yogurt alapelképzelése nem rossz. Vesz az ember magának egy papírformát, beleenged annyi fagylaltot, amennyit kíván, megszórja azt bármiféle hozzávalóval, majd fizet. A csapok párosak, lehet külön egyiket, másikat vagy mindkettőt egyszerre a pohárba ereszteni. Jómagam az...
Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
2025.01.01-ig