Jupiter Food Truck Budapest

Hotel Írottkő K?szeg

Jupiter Food Truck Budapest vélemények

2076
2019. október 8.egyedül járt itt
Az elfogultságom annak szól, hogy nehéz nem figyelembe venni a Jupiter Food célját, mint nemes ügy támogatóját. Fogyatékkal élők munkáját kiemelten támogatni ritka cselekedet. és mivel megkóstoltam és tényleg finom s volt, nem is érzem magam rosszul, ha ezt a helyet felértékelem. Az Allee mögött áll, a Váli utca felé, és még sokáig ott fog állni.
Jupiter Food Truck Budapest - Külső képJupiter Food Truck Budapest - Étel/italJupiter Food Truck Budapest - Külső képJupiter Food Truck Budapest - BelsőJupiter Food Truck Budapest - Étlap/itallapJupiter Food Truck Budapest - BelsőJupiter Food Truck Budapest - Külső kép