Kabul Büfé Budapest

Kabul Büfé BudapestKabul Büfé Budapest

Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.04.24-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Kabul Büfé Budapest vélemények

2082
2019. június 13.egyedül járt itt
A Népszínház utca már elég internacionális hely. Ettem itt már kínaiban, arabban, pakisztániban, mindenhol, ahol csak lehet. Ez pedig egy afgán büfé. Nem gyros, nem falafel, nem török, hanem afgán. Azt hiszem, a mashpalaw volt a kaja alapja, erre tett a koma valami pörköltfélét egyfelől, valami zöldbabfélét másfelől, harmadrészt valami ismeretlen húst is, aztán rájöttem, hogy kit érdekel, hogy külön-külön miből van, így együtt jó és kész.
Kabul Büfé Budapest - Külső képKabul Büfé Budapest - Külső képKabul Büfé Budapest - Külső képKabul Büfé Budapest - BelsőKabul Büfé Budapest - BelsőKabul Büfé Budapest - Étel/ital