Kaiser Söröző Budapest

Kaiser Söröző BudapestKaiser Söröző Budapest
Kaiser Söröző BudapestKaiser Söröző Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Hotel FIT Hévíz - Pihentető napok
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Kaiser Söröző Budapest vélemények

Átlagos 2022. április 29.egyedül járt itt
13. kerület lepattant környéke, egy retró kocsma, amiről azt hitted, hogy Budapesten ilyenek már 30 éve nincsenek, vidéken is csak ritkán és eldugva. Pedig vannak! Ez a kocsma arról volt híres, hogy sok évvel ezelőtt itt megtámadtak vagy megütöttek egy ismert politikust. Környékbeli arcok járnak ide, kb. minden korosztályból, főleg törzsvendégek.
Kaiser Söröző Budapest - Külső képKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - EgyébKaiser Söröző Budapest - Külső képKaiser Söröző Budapest - Külső kép