SzabóMáté: Provokáló személyzet/biztonsági őr - Kakas Presszó - Deák Ferenc tér Budapest

Kakas Presszó - Deák Ferenc tér Budapest értékelése

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Provokáló személyzet/biztonsági őr

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Ma hajnal 3kor néhány ismerősömmel betértünk ide. Volt nálunk egy bontott chips és 1 doboz sör amit leraktunk egy asztalra, de ennek ellenére fogyasztani mentünk be. Rajtunk kívül nem volt már más a helységben. A pultosok nem szóltak, hogy azokat nem hozhatjuk be és tábla sem jelezte ezt.

A "kedves" biztonsági őr miután már 10 perce ott voltunk berobbant a következő mondattal: "Melyik f**szopóé ez a cucc itt?" Miután mondtam, hogy a mienk, szó-nélkül kivitte és a kinti kuka mellé lerakta, majd hozzátette: "Lehet enni".
Akkor nem szóltam vissza mert szórakozni mentünk (szerettünk volna) de ezek után nemhogy nem megyünk többet, de minden ismerősömet lebeszélem erről a helyről. Gratulálok a stílushoz!

Ennyire tetszett: Szörnyű

Szeretnéd követni SzabóMáté felhasználót?    Igen

1075 Budapest
Károly körút 23.

2020. szeptember 16.
Tényleg semmi egyéb cél nem volt, mint baráti körben néhány sör elfogyasztása, és hangulatos beszélgetés. A hely kiválasztása kompromisszum, mert hárman a város három részéről érkezve, a hazautat is belekalkulálva egy mértani középen lévő söröző volt a cél. A közlekedése jó, sőt nemigen van jobb...