Kakas Presszó - Deák Ferenc tér Budapest
1075 Budapest, Károly körút 23.

Kakas Presszó - Deák Ferenc tér Budapest a térképen

Kakas Presszó - Deák Ferenc tér Budapest vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 16.
Tényleg semmi egyéb cél nem volt, mint baráti körben néhány sör elfogyasztása, és hangulatos beszélgetés. A hely kiválasztása kompromisszum, mert hárman a város három részéről érkezve, a hazautat is belekalkulálva egy mértani középen lévő söröző volt a cél. A közlekedése jó, sőt nemigen van jobb a Deák térnél.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 21.
Ma hajnal 3kor néhány ismerősömmel betértünk ide. Volt nálunk egy bontott chips és 1 doboz sör amit leraktunk egy asztalra, de ennek ellenére fogyasztani mentünk be. Rajtunk kívül nem volt már más a helységben. A pultosok nem szóltak, hogy azokat nem hozhatjuk be és tábla sem jelezte ezt.
Gyôr

2016. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Meccsnéző helyet kerestünk és érdekes módon az nap este mindenhol a híradó ment a kocsmákban. Na de sebaj, mert sörért jöttünk, itt maradunk a Kakasban, úgysem voltunk még. Lehet kártyával is is fizetni ez előny. Néhány asztal van, helyet úgy kell vadászni, pedig szerda este van. Árfekvésben közepes, drágának semmiképpen sem mondható.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 27.
A Deák téri Kakas nagyjából olyan volt, mint amilyennek elképzeltem. Éjjel-nappal nyitva tartó presszó pontosan a buszmegállóban. Tőle talán 5 méterre található a Kakas+, a kettő közötti különbséget, vagy "pluszt" még nem tudom, de majd beszámolok arról is. (elvileg a "plusz"-os helyeken valamivel szélesebb az italkínálat, ha igaz, és többféle étel van).
Pécs

2014. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. december 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Deák térhez közel akartunk beülni valahova beszélgetni, és erre a bisztróra esett a választásunk. Mivel péntek este volt, számítottunk rá, hogy tele lesz, de szerencsénkre pont akkor üresedett meg egy asztal, mikor mi bementünk. Épp egy legénybúcsú közepébe csöppentünk, szóval a hangulat kiváló volt. A kiszolgálás gyors, és kedves volt.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 4.500 - 5.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2 nap/1 éjszaka 23.400 - 35.260,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Aquasziget Élményfürdő használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.23. - 2021.10.03.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 11.797 - 35.529,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2022.03.31.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Szépia Bio & Art Hotel Budapest
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
Nyári vakáció - előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)

Kakas Presszó - Deák Ferenc tér BudapestX