Mexikói street food a Blahán

Kaktusz - A Mexikonyha BudapestKaktusz - A Mexikonyha Budapest a térképen

2020. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. augusztus 17.
A Blaha Lujza tér mögötti utcában lévő gyorsbüfé mexikói ételekre specializálódott. A barátságos, színes dekorációban meg is jelennek a tipikus mexikói díszítőelemek, pl. kaktuszok, Frida Kahlo arcképe egy falfestményen és a színes koponyák is.
A mexikói sörök mellett a hazai kézműves Rizmajer söreit is kínálják, valamint Topjoy gyümölcsleveket és meggyfröccsöt.
Az étlapon a jól ismert mexikói street food-okat találjuk: burrito, quesadilla, taco többféle töltelékkel, valamint chili con carne és burgerek.
Lehet kérni 2 fogásos ebédmenüt is, én ezt választottam. Kezdésnek chilis kukoricaleves érkezett pár tortilla chipssel, ami elég markáns, pikáns és csípős volt, ugyanakkor határozottan kellemes, jó állagú.
Főfogásként csirkés burritot kértem, amit már nem helyben ettem meg, hanem elvitelre. A burrito fissen készült. Kicsit lehetett volna szerintem tovább grillezni, hogy sültebb legyen a tésztaburkolat. Jó dúsan volt töltve, sok hús mellett ropogós saláta, paradicsom, kukorica. Összességében 1500 Ft-ért szerintem korrekt és kiadós étkezés.
Visszafogott, udvarias kiszolgálás. Helyben étkezés esetén csak bárszékek vannak a fal menti könyöklőnél.
Hangulat:Átlagos
Kaktusz - A Mexikonyha Budapest - Külső képKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Külső képKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - BelsőKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/italKaktusz - A Mexikonyha Budapest - Étel/ital

Kaktusz - A Mexikonyha további értékelései

2020.10.08egyedül
Néha ott eszel valamit, ahol éppen valami megérzésed támad. Például mész valahová, közben éhes vagy, és akkor jéé, itt egy kis mexikói büfé! A tulajon kívül senki sem volt bent, koradélután van, közel a Blahához. Ennék valamit! - közöltem köszönés után. Ok, hát mi is legyen az... valami, amit nem...
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány - Akciós tavaszi senior ajánlat
Akciós tavaszi senior ajánlat