Kivül-belül kellemes

Kalicka Bistro BudapestKalicka Bistro Budapest a térképen

2020. szeptemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2020. november 26.
Fiatalos, laza bisztró nagy kiülős terasszal a Keleti Pályaudvar közelében, még a felüljáró előtt.
Konyhájuk magyaros ebédmenüt kínál, 2 fogás 1390 vagy 1790 Ft, csak leves 650 Ft, napi desszert 600 Ft környékén. Mindig van valamilyen vegetáriánus fogás is a repertoárban.
15 féle Békésszentandrási kézműves sört kínálnak, rövidek közül a szentesi Szeb&Ko pálinkáit. Nemcsak üvegesben van kézműves sörük, hanem csapolva is (Ogre, Málnás búza). Hagyományos olasz pörkölésű Mauro kávét főznek.
Kutyabarát hely.
Bár még nem jártam náluk ilyesmin, de szoktak zenés esti programok, illetve felolvasóestek is lenni náluk (nyilván mindez még a járványhelyzet előtt).
Nem találtam benne igazából semmi különöset, de oldott, kellemes volt a hangulata, nem egy lepattant hely, kulturált, rendezett, tiszta, de egyáltalán nem feszengős.
Úgy láttam, a jelenlegi helyzetben egyrészt továbbra is lehet elvitelre vagy kiszállításra kérni menüt, illetve hétvégi delit is csináltak, ahol mindenféle kézműves, házi finomságot, ételt, italt árusítottak.
Kalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - Étel/italKalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - Étlap/itallapKalicka Bistro Budapest - Étlap/itallapKalicka Bistro Budapest - MosdóKalicka Bistro Budapest - EgyébKalicka Bistro Budapest - Külső képKalicka Bistro Budapest - EgyébKalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - Külső képKalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - BelsőKalicka Bistro Budapest - Külső kép
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz