Mi ez rózsaszín, mi ez az almazöld?

Kapitány Cukrászda & Pékség BudapestKapitány Cukrászda & Pékség Budapest a térképen

Átlagos 2019. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. augusztus 13.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Itt is jártam már egyszer, megint útba esett, újra benéztem, hátha változott valami.
Nos, nem igazán. Középszerű, nem túl jól elkészített sütemények. Két macaront vettem, amelyekben az volt a szokatlan, hogy a 2 fél eltérő színű volt, a pultos lánynak pedig fogalma sem volt, hogy melyik milyen ízű. A szín nem sokat számított, és a cukrásztól kapott leírás sem, mert mindegyiknek totál műíze volt, a tésztának és a krémnek is. Igaz, nem volt drága, csak 240 Ft a 2 db, bár ezek az átlagosnál kisebbek.
A fagyik színei is természetellenesen, valószínűtlenül színesek voltak, valószínűleg ugyanazzal az ételszínezékkel dolgoznak, mint a macaronok esetében. Minden esetre állagra nem az albán, állománynövelős fajta volt, ez is pozitívum. A citrom egész jó, az áfonya és a mangó kevéssé.
A sütik között is volt 1-2 elég "meredek" vad-színű. Egyébként klasszikus ismert tortaszeletek, kocka sütiket árusítanak kedvező árfekvésben, 320-350 Ft-ért jellemzően.
Rendelésre készítenek egész tortákat, bár én innen biztosan nem rendelnék, még ha olcsó, akkor sem.
Perté kávét főznek.
Összességében a hely hangulata nem rossz, kellemes, barátságos a beltér, kifejezetten kényelmes ülő alkalmatossággal.
Pozitívum, hogy a sütik tábláján kódszámokkal jelzik, hogy milyen összetevőket tartalmaz.
Ételek / Italok:Gyenge
Kiszolgálás:Átlagos
Kapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Étel/italKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Étel/italKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Étel/italKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Étel/italKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Étel/italKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - BelsőKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Külső képKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Külső képKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - BelsőKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Étel/italKapitány Cukrászda & Pékség Budapest - Belső

Kapitány Cukrászda & Pékség további értékelései

2017.08.10egyedül
Átlagos, nem emlékezetes cukrászda a Damjanich utcában. A kiírás szerint pékség is, de én ennek nyomát nem láttam. Érdekes, hogy ugyanúgy a páros oldalon tőlük 4 házra van egy másik cukrászda, amely szintén piros feliratos és eléggé hasonszőrű kívülről. A külső portál nem figyelemfelhívó, a külső...
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.