davidkriszti: Kultúrák fúziója a Liszt Ferenc téren - Karma Budapest

Karma Budapest értékelése

Kultúrák fúziója a Liszt Ferenc téren

2013. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 18.
Barátokkal voltunk a Karmában, és igazán kellemes élmény volt. A dekoráció eszméletlen hangulatos, és nem kell megijedni, mert ugyan alapvetően azt sugallja a dizájn, hogy keleti étteremben járunk, de van itt olasz, vietnami, indiai, magyar, francia gasztronómiai különlegesség. A kiszolgálás elsőosztályú, a pincérek nagyon kedvesek, diszkrétek, jól képzettek, ami ritkaság manapság (sajnos, ez a tapasztalatom általánosságban). Az ételek finomak voltak, igazán érdekes kombinációkat kóstoltunk, bár bevallom, hogy szerintem ez a sokszínűség hátrányára válik a helynek, mert egyik sem volt az a "hűha" élmény, egyes fogásoknál az volt az érzésem, hogy a leírás többet ígér, mint amit végül kaptunk. Alapvetően azért elégedett voltam a fogásokkal, egy baráti beszélgetős vacsihoz ideális volt, de semmiképpen nem ajánlanám, ha valaki pl. kifejezetten az indiai, olasz vagy francia, stb. konyhára kíváncsi, mert akkor érdemesebb olyan helyre menni, ahol az adott kultúrára vannak specializálódva. Igazán, fiatalos, trendi hely, de egy Liszt Ferenc téri helytől ez el is várható. Az árakat tekintve, szerintem, kicsit drágább, mint amennyit ér, de néha meg kell fizetni a "csomagolást" és a locationt. :)

Ételek / Italok:
Kiszolgálás: Kiváló