Karolina Bisztro Budapest

5Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték
5Tisztaság
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
2022.02.28-ig
Ensana Thermal Sárvár
95.200 Ft / 2 fő / 4 éj-től bőv. félpanzió

Karolina Bisztro Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 189 városban járt márFelfedező - 394 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 6494 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 22.egyedül járt itt
Az úgy alakult, hogy az oltópontról ballagtam hazafelé a Karolina úton, amikor jé, mi ez, találtam egy új bisztrót. Megálltam, hogy megnézzem, a hölgy meg kihajolt a pultból, mert nyitva volt az ajtó, hogy tessék, csak tessék, kerüljek beljebb! Nem kellett sokszor mondani, persze, hogy beljebb mentem, az ember néha enni is meg inni is szokott.
4Ételek / Italok
5Kiszolgálás
4Hangulat
5Ár / érték arány
5Tisztaság
Itt fényképeztem:
Karolina Bisztro Budapest - Külső képKarolina Bisztro Budapest - EgyébKarolina Bisztro Budapest - EgyébKarolina Bisztro Budapest - Külső képKarolina Bisztro Budapest - Étel/italKarolina Bisztro Budapest - Étel/italKarolina Bisztro Budapest - Étel/ital
Még több kép (4 db) >>