Kárpit Café Budapest

kávézó - kávéház, söröző, bár
Kárpit Café Budapest
Kárpit Café BudapestKárpit Café Budapest
Kárpit Café BudapestKárpit Café Budapest

Oxigén Family Hotel Noszvaj - Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Oxigén Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Hotel Lövér Sopron - Senior csomag örökifjaknak
Senior csomag örökifjaknak
Hotel Lövér Sopron

Kárpit Café Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Átlagos 2014. szeptember 15.barátokkal járt itt
Sajátos hangulatú kocsma a Wesselényi utcában. Kicsit olyan, mintha egy hajdani mozi előterében működne, hely van bőven, vendég délután kevésbé lehet, hogy estére megtelik. Az italválasztékban sok különlegességet nem lelünk, viszont az árak igencsak barátiak, néhol már-már szürreálisan azok.
Kárpit Café Budapest - BelsőKárpit Café Budapest - Külső képKárpit Café Budapest - Belső