Jó pacal és rántott velő, gyenge kenyér, szerény italválaszték

Kastély Étterem, Kávézó & Pizzéria BudapestKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest a térképen

2024. áprilisban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2024. április 27.
A Kastély étterem régi motoros Nagytétényben, legalább 20 éves múltra tekint vissza, én legalábbis akkor láttam először kívülről. 2005 táján tértem be hozzájuk első ízben.
A minap ismét benéztem, egy sört gondoltam inni, de amikor láttam, hogy van pacal, akkor elcsábultam.
Kértem rántott békacombot is, amiről csak a rendelés feladása után 6-7 perccel derült ki, hogy nincs. Rántott velőt kértem helyette, ami ízletes volt és szépen tálalt. A pacal is, bár lehetett volna több szaftja. Az uborka nem kiugró, a kenyér kifejezetten gyenge minőség, elkedvetlenítő. A kiszolgálás kedves.
Az italválaszték szerény.
Nálam ez egy felfele kerekített 3,5 pont.
Hangulat:Átlagos
Kastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - EgyébKastély Étterem, Kávézó & Pizzéria Budapest - Egyéb
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás