Családi csoportos szülinap

Kék Pisztráng Étterem BudapestKék Pisztráng Étterem Budapest a térképen

Átlagos 2016. decemberben, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2016. december 21.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Egy családi barát ajánlotta a helyet, hogy ebédeljünk itt.
A helyiség kívülről divatjamúlt, de belül egyszerű és normális megjelenésű, azonban téli látogatás révén nagyon hideg volt bent.
Mivel sokan érkeztünk, előre rendelt ételsort kértünk.
Húsleves volt az első fogás. Nekem ez sajnos inkább leveskocka ízű csontleves, volt és se hús se zöldségek sem voltak benne.
Másodiknak bőségtálat ettünk, amin rántott csirkemell filé, cordon bleu, roston csülök, rántott gomba-és sajt és vegyes köret szerepelt.
A rántott csirkemell sajnos nagyon olajos volt, amikor felvágtam, kifolyt az olaj a tányéromra. A panír viszont emellett nagyon kemény volt az ételeken.
A szomszéd asztalnál egy nagy család ült, ahol hogy a gyerek végigülje az ebédet egész végig üveghangon nézett mesét egy tableten, ezzel zavarva másokat, de erre mondható hogy rosszkor voltunk rossz helyen.
A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek voltak, de az összképbe hatalmasat nyom az ételek minősége és az nem volt megfelelő.
Lehet, hogy rossz napot fogtunk ki, mert sok vendég volt aznap és rendezvényre is készült a személyzet, ezért csorbult az ételek minősége, de így sajnos az első benyomást nem koronázta siker.
Mi nem térünk vissza.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Átlagos

Kék Pisztráng Étterem további értékelései

2017.06.28családjával
Bár még tél volt, mikor először jártunk, s ünnepeltünk Kék Pisztráng-ban, már akkor eldőlt, hogy nyáron, a kertet is kipróbáljuk. Ez most Iván és László névnap ürügyén történt, az unoka testvéremmel.(és persze a család egy része) Azzal együtt, hogy seregnyi napközis gyerekkel sikerült együtt...
2016.07.25családjával
Nagyszeru szakacsokkal, baratsagos kiszolgalassal rendelkezik az etterem. Ajanlom! Ha jol emleksem a nyolcvanas evek vege fele indult ez az etterem es mindig kinosan ugyeltek a minösegre. Szerencsere ez a mai napig jpval az atlag felett van. Kedvencek ( bår nehez valasztani ) A keszen...
Alfa Hotel Miskolctapolca - Nyári vakáció
Nyári vakáció
06.28-08.31.
Alfa Hotel Miskolctapolca
Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?